Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Na linii kolejowej Poznań - Leszno grasuje zboczeniec?

Jak informują pasażerki linii Poznań-Mosina-Leszno niezidentyfikowany jak dotąd mężczyzna dosiada się do kobiet i onanizuje.

Do pociągu startującego z Poznania wsiadł człowiek, który przysiadł się do kobiety samotnie siedzącej w wagonie i po chwili rozmowy zaczął się masturbować wyciągając wiadomą część ciała na wierzch. Uciekł dopiero spłoszony krzykiem tejże kobiety. Chcemy was ostrzec przed siadaniem samotnie w wagonach i przedziałach - czytamy na facebookowym profilu Linia kolejowa E59: Poznań Główny–Leszno.

Jak informują internauci sytuacja ta zdarzała się w ostatnim czasie częściej, jednak ani policja ani straż ochrony kolei nie otrzymywali w tej sprawie żadnych zgłoszeń.

Do tej pory nie dotarło do nas żadne z tym związane zgłoszenie. Jeśli takie zgłoszenie do nas by dotarło na miejsce natychmiast zostałby wysłany patrol. W ostatnim czasie nie mieliśmy żadnych informacji na ten temat – mówi Dominika Pupkowska-Bral z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Do takich sytuacji dochodziło w przeszłości między innymi na trasie do Jarocina. Było to w pierwszej połowie ubiegłego roku, ale po tym, jak zwiększyliśmy liczbę patroli w tym miejscu sytuacja już się nie powtórzyła – informuje Włodzimierz Selerski z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei.

Funkcjonariusze apelują, jeśli ktokolwiek zauważy nieobyczajne zachowanie to natychmiast powinnien to zgłaszać do odpowiednich służb (telefon alarmowy 997 lub 112). Ważny jest każdy szczegół, gdyż dzięki opisowi sylwetki, czy ubrania policjanci łatwiej mogą dotrzeć do sprawcy takiego wykroczenia. Służby, aby podjąć odpowiednie kroki muszą oficjalne otrzymać zgłoszenie od osoby, która takim zachowaniem czuje się poszkodowana.

Osoba, która dopuści się nieobyczajnego wybryku polega karze aresztu, ograniczenia wolności albo karze grzywny nawet do 1500 złotych – informuje rzecznik Marta Mróz.

źródło: Gazeta Mosińsko-Puszczykowska

Odpowiedzi

Ciekawe jakby zareagował, gdyby kobieta głośnym i pewnym głosem powiedziała- wygląda jak siusiak, tylko mniejszy. Czym ty się chwalisz?. Osobiście uważam że to najlepszy sposób na zboka. Podstawy kickboxingu też przydatne.

Fotkę mu zrobić! Materiał dla policji jak znalazł, choć przyznam, że mnie osobiście chyba by stres zjadł i też bym się darła zapominając o telefonie

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekunka
 • Dam pracę
  Hurtowania Spożywcza - Komorniki - 6300 brutto
 • Dam pracę
  Specjalista ds. techniczno-handlowych, branża elektryczna
 • Dam pracę
  pracownik ochrony Luboń
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier