Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Dla Matyldy

Matylda Klimowicz, mieszkanka Plewisk ma niespełna półtora roku i tylko kilka miesięcy, by coś zrobić, inaczej czeka ją straszne cierpienie! Urodziła się z bardzo poważną wadą. Bez ratunku jest skazana na kalectwo. Matylda urodziła się z brakiem kości strzałkowej. Po prosu nie wykształciła się, a kość piszczelowa jest krótsza i skrzywiona. Tak samo kość udowa. Stopa nie posiada większości kości i brakuje jej 4 palców a jeden, który jest nie wykształcił się prawidłowo. Bez leczenia Matylda nigdy nie będzie mogła chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna…
Operacja Matyldy, rehabilitacja i pobyt w Paley Institute będzie kosztować prawie 170 tysięcy dolarów! To cena za którą ta mała istotka będzie w przyszłości mogła chodzić i żyć jak zdrowe dziecko!
Koncert na który bardzo serdecznie zapraszamy ma się przyczynić do wsparcia finansowego długiego i żmudnego leczenia oraz rehabilitacji dziewczynki. Koncert w wykonaniu Zespołu 33 będzie pod względem artystycznym i duchowym zapewne wyjątkowym przeżyciem. Przyjdź i przeżyj to razem z nami dając sobie i Matyldzie powód do radości!

Plewiska, Kościół pw. Św.Faustyny ul. Szklona 62, 27.01.2019 godz. 15.00, Wstęp wolny!

Sylwia Urbańska

fot.: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekunka
 • Dam pracę
  Hurtowania Spożywcza - Komorniki - 6300 brutto
 • Dam pracę
  Specjalista ds. techniczno-handlowych, branża elektryczna
 • Dam pracę
  pracownik ochrony Luboń
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier