Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Nowa inicjatywa Gazety e-lubon.pl i Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej

Dla naszych Czytelników mamy niespodziankę. Sami nie przypuszczaliśmy, że nasza gazeta zacznie się tak szybko rozwijać i to w takim kierunku :) Wspólnie z Gazetą Mosińsko-Puszczykowską chcemy realizować kolejne medialne przedsięwzięcie. Redakcja będzie się mieścić w Mosinie. Zespół mamy już prawie skompletowany. Pełna pasji ekipa reporterów zamierza dać z siebie wszystko, aby nasi słuchacze słyszeli co dzieje się w ich regionie (Mosinie, Puszczykowie, Luboniu, Komornikach). Siłą nowego radia internetowego będzie przede wszystkim serwis lokalny, programy na żywo, a także audycje z udziałem zaproszonych gości. Na razie w eterze usłyszycie nas tylko w soboty (dotrzecie do nas przy pomocy opublikowanych linków), ale mamy nadzieję, że z biegiem czasu pojawiać się będziemy częściej.

Dzisiaj opowiadaliśmy o rozwoju radia, o tym co nas łączy, o lokalnej społeczności, smogu, transporcie, turystyce, sporcie i o wszystkim co ciekawego dzieje się w regionie. Czy radio połączy Luboń, Mosinę i Puszczykowo? Zapraszamy do odsłuchania (link pod zdjęciami) i czekamy na Wasze komentarze!

Izabella Chodorowska
Tomasz Kaczmarek
Jan Bylczyński

Odpowiedzi

Świetny pomysł! Brakuje informacji ze wszystkich miast w jednym miejscu! Życzę powodzenia i trzymam kciuki!

Gratuluję pomysłu! Jestem przekonana, że w grupie siła, łączy nasze miasta wspólny powiat, wspólne problemy. Warto wspólnie zastanowić się jak je usunąć.

Ciekawy pomysł, dobrze się tego słucha.

Będzie więcej artykułów o zagubionych pieskach, kotach?

Tak, takie artykuły też będą.

W artykule wspomniano tylko mimochodem, że chodzi o radio internetowe. Nie jest to dla mnie czytelne.
Szkoda, chętnie bym się dowiedział co takiego łączy miejską gminę, sypialnię Poznania Luboń z wiejsko-miasteczkową Mosiną, Puszczykowem. Chyba tylko to, że obsługuje ich komunikację autobusową firma miasta Lubonia i bez niej, tak jak i my nie dojadą do szkół i do pracy w Poznaniu.

[img]http://img59.imageshack.us/img59/387/6vi7.jpg[/img]

Wystarczy posłuchać audycji, żeby się dowiedzieć :) Pozdrawiam

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego