Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Restauracja Pesto uzyskała III miejsce w powiecie poznańskim w plebiscycie "Głosu Wielkopolskiego" Mistrzowie Smaku!

Restauracja Pesto w Luboniu powstała na początku roku 2018, od tego czasu zajęła już ważne miejsce na kulinarnej mapie miasta. Miejsce ma już duże grono zwolenników, czego efektem jest kilka wyróżnień, które uzyskał lokal - ostatnio zajął III miejsce w kategorii najlepsza restauracja w powiecie, Szef Kuchni Łukasz Przybysz uzyskał pierwsze miejsce w konkursie Mistrzowie Smaku, a kelnerka Maja Witkowska uzyskała drugie miejsce w konkursie Głosu Wielkopolskiego. Jesteśmy niezwykle dumni i bardzo dziękujemy za zaangażowanie odbiorców oraz oddane głosy.

Restauracja Pesto to przemyślane wnętrze i potrawy z najwyższej próby włoskich produktów. W karcie jest duży wybór makaronów, owoce morza, pizza z pieca opalanego drewnem i karta win podkreślają włoski charakter lokalu. Menu uzupełniają steki z dojrzewającej na sucho wołowiny.

Ciepłe, designerskie wnętrze stworzyło biuro Wierszyłłowski i projektanci. Nadali restauracji bardzo kameralny charakter, jednocześnie zachowując jej przestronność. Układ sali zapewnia swobodę nawet większym grupom Gości, idealnie sprawdzając się podczas firmowych kolacji i rodzinnych uroczystości.

Także najmłodsi znajdą tu swoje miejsce - nie tylko w specjalnym, dziecięcym menu oraz zaprojektowanej dla maluchów przestrzeni, ale także...w kuchni. W Pesto dzieci mają możliwość samodzielnego przygotowania zamówionej pizzy oraz zgłębienia tajników jej produkcji podczas grupowych warsztatów.

To idealne miejsce na wspólny obiad z najbliższymi, spotkanie z przyjaciółmi przy dobrym jedzeniu oraz lunch w przerwie od pracy. Organizujemy też imprezy rodzinne i firmowe, dopasowane do potrzeb i indywidualnych oczekiwań. Zapraszamy!

BarbaraTelefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Magazynier
 • Dam pracę
  Operator produkcji
 • Inne
  Znaleziono naszyjnik
 • Dam pracę
  Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym
 • Dam pracę
  Ekspedientka w Cukierni/Kawiarni/Lodziarni Sweety 2GO
 • Inne
  Zaginął kot
 • Inne
  Zaginął york
 • Inne
  Zaginął york