Od 0:2 do 4:2 - kolejna wygra dziewczyn Szkoły Futbolu Luboń

Niedzielny poranek okazał się niewzykle radosny dla piłkarek Szkoły Futbolu Lejdis Luboń. Dziewczyny, które na własnym boisku nie przegrały żadnego meczu o godzinie 9:00 na stadionie przy ul. Sportowej mierzyły się z liderem rozgrywek UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. Na terenie przeciwnika dziewczyny musiały uznać wyższość rywali ale zapowiadały rewanż na własnym boisku.
I tak też było. Dziewczyny pokonały rywali z Grodziska 4-2 mimo iż początek meczu tego nie zwiastował. Jako pierwsi i również jako drudzy do siatki trafiali rywale wychodząc na dwubramkowe prowadzenie. Obie bramki Lejdis straciły po rzutach rożnych. Zamieszanie w polu karnym i dobrze spisyjąca się tego dnia w bramce Ola Paluszak musiała sięgać po piłke do bramki. Reszta spotkania należała już tylko do naszych zawodniczek.
Na 2-1 bramkę strzeliła Julka Rusinek a jeszcze przed przerwą wynik spotkania wyrównała Zosia Budasz, pięknym strzałem pod poprzeczkę.
Dziewczyny zmotywowane, gotowe do walki wybiegły na drugą połowę meczu i udowodniły, że w piłkę nożna gra się od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego, który dziś poprowadził dobre zawody i był zachwycony grą naszych piłkarek.
Druga połowa to kapitalna gra dziewcząt, która przyniosła kolejne dwie bramki a strzelczynią obu była Jagoda Cyraniak.
Rewanż zatem udany, 3 punkty zostają w Luboniu. Cieszy przede wszystkim jakość gry lubońskich piłkarek, dużo ciekawych sytuacji i mądrość w grze.

Przed piłkarkami jeszcze ostatni mecz, który zaplanowano na 3 listopada. Początek spotkania o godzinie 11:00. Przed ligowym spotkanie siódemka piłkarek SF uda się na zgrupowanie reprezentacji Wielkopolski gdzie powalczy o kolejne punkty w rozgrywkach kadr wojewódzkich.