Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Z piekła do nieba - Pogrom wygrywa 6:4

Niesamowity przebieg miało nasze wczorajsze spotkanie w Wąsowie. Pierwsza połowa to dominacja gości i zasłużone prowadzenie 2:0. My kompletnie nie weszliśmy w mecz byliśmy bardzo apatyczni, za mało agresywni co bardzo się na nas zemściło.

Dosadna rozmowa w przerwie trenera z zawodnikami, pełna mobilizacja i w drugiej części wyglądaliśmy ponownie jak drużyna. Już 52 minucie bramkę kontaktowa na 2:1 zdobył Bartosz Matuszalski.

Rywal jednak szybko podwyższył prowadzenia na 3:1. Na boisku robiło się gorąco zaczęły pojawiać się pierwsze żółte kartoniki. Gorąco było również na naszej ławce, sędzia główny upomniał nawet naszego niezawodnego masażystę, że zbyt impulsywnie wyraża swoje niezadowolenie. Głowy robiły się gorące a trzeba było grać dalej!!!
Zawodnicy Pogromu dalej gonili wynik. W 67 minucie spotkania Maciej Matuszalski zmniejszył straty na 3:2 jednak rywal po chwili znów zdobył bramkę na 4:2. Wydawało się, że to może być już cios, z którego się nie podniesiemy. Jednak w 76 minucie sprawy w swoje ręce wziął Maciej Matuszalski który ładnym strzałem przy słupku ponownie zmniejszył stratę bramkową 4:3.

Na tablicy świetlnej widniała już 90 minuta meczu, arbiter główny pokazał, że dolicza 5 minut i wtedy zaczęła się prawdziwa strzelanina. Zespół w 5 minut strzelił trzy bramki. Najpierw wyrównał Krzysztof Jasiczak była to jego pierwsza bramka w barwach klubu, jakże ważna i istotna!!! Na prowadzenia wyprowadził nas Przemysław Latosi, a ustalił wynik meczu niezawodny Maciej Matuszalski.
Wielka radość i emocje!!! Dla takich dreszczowców warto kochać futbol!!!

Skład:
T.Kubiak - Michałek(46'Jóźwiak), Jankowski, Alborihi, Skwaryło - Powierża, Wierzbiński(60'Latosi), D.Kubiak(60'Jasiczak) , Lulka(52'Machura), M.Matuszalski - B.Matuszalski

Bramki:
Maciej Matuszalski 3
Bartosz Matuszalski 1
Krzysztof Jasiczak 1
Przemysław Latosi 1

Szymon Owsianny

fot.: 

zdj. arch.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Magazynier
 • Dam pracę
  Operator produkcji
 • Inne
  Znaleziono naszyjnik
 • Dam pracę
  Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym
 • Dam pracę
  Ekspedientka w Cukierni/Kawiarni/Lodziarni Sweety 2GO
 • Inne
  Zaginął kot
 • Inne
  Zaginął york
 • Inne
  Zaginął york