Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Oświadczenie kandydatki na burmistrza Moniki Nawrot

W związku z artykułami, jakie pojawiły się w Wieściach Lubońskich i ulotce Forum Wyborcy, sponsorowanymi przez KWW Forum Obywatelskie Luboń, pani Monika Nawrot przygotowała oświadczenie, które zostało przesłane do naszej redakcji. 

 

Luboń, 18 października 2018 r.


OŚWIADCZENIE


Szanowni Mieszkańcy!
Zostaliście celowo wprowadzeni w błąd.
Publikacje mające na celu oczernienie mnie, zlecone przez KWW Forum Obywatelskie Luboń są nieprawdziwe i krzywdzące.
Pomówienia sugerujące, że miałam związek z problemami, jakie występowały w trakcie realizacji inwestycji, które pojawiły się w sponsorowanych przez KWW Forum Obywatelskie Luboń artykułach w „Wieściach Lubońskich” oraz w ulotce „Forum Wyborcy” są po prostu częścią nieczystej kampanii wyborczej.
Inwestycje, o których mowa to: budowa obwodnicy Poznańska – Polna – Kręta oraz remont i przebudowa ulic Traugutta i Cmentarnej.
Realizacja obu inwestycji była rozpoczęta przed moim zatrudnieniem w Wydziale Inwestycji.
Dołączyłam do zespołu obejmując funkcję kierownika Wydziału Inwestycji, wówczas projekty budowlane był już zatwierdzone.
Oznacza to, że nie miałam wpływu na część projektową tych realizacji, a pracę rozpoczęłam z wcześniej przygotowaną dokumentacją i zleconymi na jej podstawie robotami budowlanymi.
Do moich zadań należała koordynacja prac przy realizacji i rozwiązywanie problemów, które pojawiały się przy tych projektach.
Wszystkie problemy (a było ich bardzo dużo) i przedłużające się prace wynikały z błędów projektowych, wykonawczych i nadzoru moich poprzedników.
Działania, które były po mojej stronie, zostały wykonane z należytą starannością i zaangażowaniem, a Miasto otrzymało pełne dofinansowania. Dzięki moim staraniom udało się również uniknąć ogromnych kar finansowych, które groziły Miastu z Powiatowego Nadzoru Budowlanego.
Przejmując nadzór nad Wydziałem Inwestycji dołożyłam wszelkich starań, żeby każdy z problemów, na których rozwiązanie miałam jakikolwiek wpływ był wyjaśniony jak najszybciej i jak najkorzystniej dla Miasta i Mieszkańców. W trakcie i po zakończonych inwestycjach przeprowadzonych było wiele kontroli i wszystkie zostały pozytywnie zakończone.
Po szczegółowe wyjaśnienia zapraszam Państwa na stronę http://mieszkancy-lubonia.blogspot.com oraz na Facebooku KWW Koalicja Mieszkańców Lubonia.
Oświadczam z pełnym przekonaniem, że nie miały miejsce żadne zaniedbania w mojej pracy, a wszelkie problemy, które pojawiły się w trakcie realizacji obu inwestycji były niezależne ode mnie.
Ze względu na powyższe informacje uważam, że celowo wprowadzono Państwa w błąd, sugerując że problemy, które opisywały wówczas „Wieści Lubońskie” wynikały z moich działań. To krzywdząca manipulacja.
Czy te oszczerstwa mają na celu odwrócenie uwagi od obecnego sposobu realizacji inwestycji i zarządzania Miastem?
Przyjrzyjcie się Państwo obecnym nagłówkom w „Wieściach Lubońskich” i oceńcie sami.
3/2018 - „Mizernie na Mizerki”, „Zniszczony system drenarski”, „Martwa Inwestycja”,
6/2018 – „Nieprzyjazny”, „Kiedy runie”, „Pył na Wiejskiej” ,
8/2018 – „Szkoda bez kary”, „Zawrotne tempo”, „Mulenie wyjściem awaryjnym”, „Tak się nie robi”,
9/2018 – „Drogowy skandal”, „Jak cię widzą”, „Problemy ul. Juranda”, „Woda w tunelu”, „Przedwyborcza kosmetyka”, „Nieczynny do odwołania”, „Biała plama”
10/2018 – „Dziwna inwestycja”, „Spalona inwestycja”, „Wiaty w NCL”, „Nie doczekały się”
I można tak bez końca…
Drodzy Mieszkańcy, wybory już w najbliższą niedzielę, 21 października.
Dziękuję za każdy głos.

Z poważaniem
Monika Nawrot – kandydatka na Burmistrza Miasta Luboń
Materiał przygotowany przez KWW Koalicja Mieszkańców Lubonia

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl