Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Stella Luboń ucieka rywalom

9 kolejka A-klasy i 9 zwycięstwo Stelli Luboń. Tym razem po trudnym meczu, pokonaliśmy wicelidera Promień Opalenica 1:0. Od 1 minuty spotkania można było zauważyć że drużyna przyjezdnych jest dobrze przygotowana do spotkania z Nami. Obie drużyny nie poniosły jeszcze w tym sezonie żadnej porażki, czy to w Lidze czy to w Pucharze Polski, a więc zapowiadały się wielkie emocje.
Promień miał kilka sytuacji w pierwszej połowie jednak strzały zawodników z Opalenica nie zagroziły poważnie bramce Stelli Luboń. Natomiast Stella miała kilka groźniejszych sytuacji w tym m.in. po strzale głową Dawida Jakubiaka piłka wylądowała na poprzeczce przeciwnika.
Do przerwy 0:0 po bardzo dobrych 45 minutach.
Po wznowieniu gry Stella próbowała podkręcić tempo meczu, zmusić rywala do popełnienia błędu. Częściowo to się udało ponieważ gra się zaostrzyła i tak oto w 62 minucie spotkania Stella wywalczyła rzut wolny ok 20-25 metrów przed bramką Promienia. Wykonawcą stałego fragmentu gry był Jakub Solarek, który mocnym uderzenie trafił w słupek bramki gości z Opalenicy, piłka po odbiciu się od słupka trafiła na udo Alaina Ngamayamy, lecz niestety odskoczyła w bok, mimo to Alain zdążył jeszcze odegrać piłkę do Marcina Ogrodowczyka, a ten dopełnił formalności mocnym uderzeniem pokonując bramkarza gości.
Do końca meczu to Stella była stroną przeważającą, mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku, jednak brakowało szczęścia.
Mecz zakończył się wynikiem 1:0 i biorąc pod uwagę wszystkie dotychczas rozegrane spotkania (9 w lidze i 3 w Pucharze Polski), odnieśliśmy 12 zwycięstwo z rzędu. Niech ta passa trwa i trwa :)
Wielkie Brawa dla Całej drużyny !!!
A za tydzień na boisku przy Szkolnej w Luboniu zagramy mecz derbowy z Pogromem Luboń jako.... goście. Początek spotkania o godzinie 15.30.

Stella Luboń

Odpowiedzi

tak się zastanawiam i chyba coś przegapiłem, jakieś wzmocnienia były, sponsor nowy? Bo Stella dawno tak dobrze nie grała

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekunka
 • Dam pracę
  Hurtowania Spożywcza - Komorniki - 6300 brutto
 • Dam pracę
  Specjalista ds. techniczno-handlowych, branża elektryczna
 • Dam pracę
  pracownik ochrony Luboń
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier