Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Pozasłaniane znaki drogowe - list do redakcji [odpowiedź z UML]

Kilka dni temu informowaliśmy, że do naszej redakcji napisał pan Mirosław, który zwrócił uwagę na pozasłaniane znaki drogowe przy jednej z głownych ulic Lubonia.

Jestem mieszkańcem Luboń Lasek, od początku lata stoją przy ulicy Sobieskiego pozasłaniane znaki drogowe. Najgorzej jest ze znakami "przejscie dla pieszych" przy składzie budowlanym Pajo oraz przed ulicy Krętą. Co rok taka sytuacja się powtarza, a przecież ulicami Lubonia jeżdżą urzędnicy, radni oraz służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i porządek. I nikt nie chce tego widzieć. Takich pozasłanianych znaków drogowy w Luboniu jest więcej. Proszę o podjęcie działań, zanim dojdzie do tragedii na jakimś przejściu. Żeby w tych miejscach, ani w żadnych innych przejściach dla pieszych nie doszło do tragedii. Pisałem do pana Mateusza Mikołajczaka, ponoć odpowiedzialnego za bezpieczeństwo mieszkańców Lubonia, i nic. Służby miejskie też nic nie widzą jak jeżdżą po Luboniu - pisze pan Mirosław (pis.oryg.).

List przekazaliśmy do Urzędu Miasta Luboń. Poniżej publikujemy odpowiedź z UML.

W nawiązaniu do wiadomości od Pana Mirosława, który w pytaniu zwrócił uwagę na pozasłaniane znaki drogowe “przejście dla pieszych” przy ulicy Jana III Sobieskiego w Luboniu, na wysokości składu budowlanego Pajo oraz przed ulicą Krętą, bardzo proszę o doprecyzowanie lub weryfikację pytania, ponieważ podczas wizji lokalnej w dniu 10.10.2018 r. nie stwierdzono zasłoniętych wyżej wymienionych znaków.
W załączeniu przesyłam zdjęcia poglądowe.
 
UML

Izabella Chodorowska

fot.: 

UML

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca w Komornikach
 • Dam pracę
  Sklep Intermarche zatrudni
 • Dam pracę
  Zatrudnimy Panie do lekkich prac na produkcji
 • Sprzedam
  Sprzedam pozostałość po ogrodzeniu działki
 • Dam pracę
  Potrzebne kobiety do pracy
 • Dam pracę
  Malarz ~szpachlarz
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Wynajem - szukam
  Poszukuję lokalu biurowego do wynajęcia