Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

FUNgielski – projekt z Budżetu Obywatelskiego Miasta Luboń

Szkoła językowa GERAMAN przystępuje do realizacji projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017, który złożyła p. Aleksandra Kozłowska. Projekt pod nazwą FUNgielski składa się z trzech części, każda dedykowana do innej grupy wiekowej. Pierwsza część skierowana jest do dzieci w wieku 8-12 lat i ma charakter warsztatowy. Odbędzie się osiem półtoragodzinnych spotkań w poszczególnych szkołach podstawowych na terenie Lubonia. Każdy może wziąć udział we wszystkich, nie ma ograniczenia do uczniów danej szkoły. Jedynym kryterium przyjęcia jest dostarczenie zgody rodzica na udział w warsztatach. Zgody można otrzymać w sekretariatach szkół podstawowych, w szkole językowej GERMAN lub pobrać ze strony www.szkola-german.com i podpisane przynieść na warsztaty. Po wspólnej zabawie po angielsku każdy uczestnik otrzyma Certyfikat udziału.
Kolejna część skierowana jest do starszej młodzieży oraz dorosłych. Tych czekają spotkania z obcokrajowcami, na speed dating każdy będzie miał okazję konwersacji w j. angielskim z obcokrajowcem. Bez obaw! Dogadacie się! Cztery spotkania odbędą się w bibliotece, ośrodku kultury oraz dwóch szkołach podstawowych.  Szczegółowy terminarz pojawi się wkrótce.
Trzecia część dedykowana jest seniorom z naszego miasta. Będzie okazja spotkać się przy kawie i „zasięgnąć” języka po angielsku. Miejsce spotkań to Senior – Wigor. Terminarz również opublikujemy w najbliższym czasie.
Zapraszamy Was! Tak wielu głosowało na ten projekt, uzyskał ponad tysiąc głosów! Skorzystajcie!

Joanna Skórska

 

Speed - dating

Przed nami nowa odsłona projektu FUNgielski
Tym razem dla młodzieży i dorosłych z minimalnym poziomem językowym A2 :)
Nie uważacie, że miło by było w piątkowe wieczory przy dobrej kawie i ciastku porozmawiać po angielsku? Od tak? My znaleźliśmy już na to sposób :D Dlatego mamy przyjemność zaprosić Was na darmowe konwersacje, które organizujemy z ramienia Budżetu Obywatelskiego.
Zapisujcie się już teraz, bo nie może Was tam zabraknąć.


Uwaga, uwaga!
Od 1. października z peronu pierwszego na dworcu lubońskim odjeżdża pociąg do nauki ciągnięty przez lokomotywę Germana.
Zapraszamy do pendolino, orient ekspresu lub regio.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginęła kotka w okolicy ul. Krętej!
 • Dam pracę
  Pani do sprzatnia
 • Inne
  Zaginął kot
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie