Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Statuetka za pizzę roku 2018

W wielkim kulinarnym plebiscycie do tytułów Wielkopolskich Mistrzów Smaku 2018 nominowano aż 1600 kandydatów, a podczas trwania głosowania oddano 80 tys. głosów. W środę zwycięzcy kategorii Kucharz Roku, Kelner Roku, Barman/Barista Roku, Restauracja Roku, Cukiernia/Kawiarnia Roku, Piekarnia Roku, Pizza Roku, Restauracja Wegetariańska Roku i Burger Roku odebrali specjalne wyróżnienia podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych POLAGRA Gastro i Invest Hotel w Poznaniu – największej i najważniejszej imprezie w branży gastronomicznej w Polsce.

Wśród laureatów nie zabrakło House Pizza z Lubonia, która odebrała statuetkę w kategorii PIZZA ROKU 2018... choć w Luboniu są krótko to o sobie mówią tak...

House Pizza to po prostu miłość do tworzenia pysznych potraw, co sprawia nam ogromną radość. Choć na rynku jesteśmy dopiero od roku, cieszy nas tak wielkie zaufanie naszych gości. Każda pizza przyrządzana jest z niezwykłą pasją naszych kucharzy, by zaspokoić każde gusta. W naszym menu znajdują się 33 rodzaje tego dania, aby każdy znalazł coś dla siebie. O codzienną świeżość naszych składników dbają lokalni dostawcy. Nie jesteśmy typową włoską pizzerią, stworzyliśmy miejsce jak wynika z nazwy: domowe, czyli bez sztuczności, bez ą ę... u nas każdy może poczuć się jak u siebie. Oprócz pizzy mamy również dania kuchni polskiej oraz makarony, a dla osób bardziej fit mamy pyszne sałatki.

fot.: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginęła kotka w okolicy ul. Krętej!
 • Dam pracę
  Pani do sprzatnia
 • Inne
  Zaginął kot
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie