Ogrol Sielinko – Pogrom Luboń 2:1

Niestety przegrywamy wyjazdowe spotkanie w Sielinku. Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy, chociaż drużyna miała trzy bardzo dogodne sytuacje, które nie udało się wykorzystać. Szkoda bo kto wie czy wtedy spotkanie nie wyglądałoby zupełnie inaczej. Rywal wykorzystał indywidualne błędy w naszych szeregach i do przerwy przegrywaliśmy 2:0. W drugiej części zagraliśmy lepiej co zaowocowało kontaktowa bramkę, zdobył ją Mateusz Jóźwiak w 60 minucie spotkania. Mimo kilku dogodnych sytuacji nie udało nam się zdobyć nawet punktu. Szansa na rehabilitacje już 7 października, kiedy to na obiekcie przy ulicy Szkolnej podejmować będziemy o godzinie 16.00 drużynę Obry Zbąszyń.

Skład: T.Kubiak – Skwaryło, Jankowski, Alborihi, Lulka – Powierża(75′ Powierża), Wierzbiński(60′ Machura), D.Kubiak, Jóźwiak(85′ Zamiar), Latosi – Garczyński(46′ Dmitriiev)