Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zdeterminowana Czytelniczka - list do redakcji

Do naszej redakcji napisała Czytelniczka, która nie chciała upublicznić swoich danych personalnych, jednakże była na tyle zdeterminowana, że usilnie prosiła o publikację niniejszej wypowiedzi.

Nie jest tak łatwo jak to inni sobie myśla że mozna powiesic swoj plakat na prywatnej posesji chodzac po miescie ludzie po prostu boja sie pozwolic powieszenia takiego plakatu wyjatkiem jest Pani Burmiszcz Machalska. Przedsiembiorcy i prywatne osoby obawiaja sie ze beda mieli kłopoty z tego tytułu ze powiesza wizerunek innego kandydata. Przypominam wszystkim mieszkancom lubonia ze FORUM LUBOŃSKIE RZĄDZI JUŻ 12 LAT CO WIELE OSÓB O TYM NIE WIE .sp. Włodzimierz Kaczmarek rzadził 16 lat tym razem FORUM LUBOŃSKIE jak wspomniałam chce pobć rekord gdyby im sie udało wygrac to było by 17 lat rzadów tej opcji. Mieszkańcy lubonia pamietają ze Włodzimierz Kaczmarek rzadził za długo w tym miescie i wszyscy nazekali na to. Czy chcemy miec powturke z rozrywki ?

Czytelniczka (pis.oryg.)
(imię i nazwisko do wiadomości redakcji)

fot.: 

Odpowiedzi

Cała moja rodzina i wielu znajomych do wyborów nie idzie ale jako że pracuję w usługach na terenie Lubonia z rozmów z ludźmi wyłania się obraz Lubonia przeludnionego z brakiem wygodnego dojazdu do i z Lubonia do pracy lub po pracy wieczne korki co się tyczy z przeludnieniem miasta brak kandydata który by raz a porządnie ukrócił samowolkę developerską którzy wciskają zabudowę wielorodzinną pomiędzy domki jednorodzinne oraz problemy typu brak miejsc rozrywki dla młodzieży problem od lat nierozwiązany od lat na sztandarach te same hasła a wyniki marne.

Jak można nie iść na wybory? Potem ciągłe narzekania, że jest źle. Ruszyć 4 litery i zrobić dwie ukośne kreski to dla Państwa zbyt trudne??

A co byliśmy jak dotąd na wszystkich wyborach i co wielkie G opłata za psa jest jest horrendalnie drogie bilety na autobusy są są wybory są tylko dla tego aby usprawiedliwić czyjąś wygraną no bo przecież demokracja mam w dopie taką demokrację gdzie przed wyborami można obiecać wszystko bez konsekwencji i łgać aby byle po trupach do władzy i tylko swoim dobrze zrobić żyję nie od dziś na tym świecie od Komuny po Demokrację różnica jest tylko taka że za komuny mógł się dorobić każdy kto miał łeb na karku a Demokracja to tak jakby sitko które przecedziło to towarzystwo i teraz przy korycie siedzą nieliczni swoi jeżeli jest inaczej to zadam tylko jedno pytanie dlaczego zwykły szary człowiek bez zaplecza finansowego i politycznego praktycznie nie może wystąpić jako kandydat na Prezydenta kraju lub miasta przecież jest Demokracja.

"Nie idę na wybory"
Mówi duży procent społeczeństwa..!
TEN SAM PROCENT NAJBARDZIEJ NARZEKA NA RZĄDZĄCYCH
ZAWSZE kończy się tak samo.

dokładnie tak ciągle ta sama płyta . Chociaż pojawiła sie alternatywa w osobie Pani Moniki Nawrot . tylko czy da rade ???
wydaje mi sięże obecna Pani burmistrz czuje sie dosc pewnie . o spadochroniarzu z Swarzedza nawet nie wspominam bo szkoda na niego czasu

Alternatywy 4 raczej. Ja nie pokładam w niej żadnej nadziei. Były urzędnik i w dodatku pracowała w wydziale budownictwa i zagospodarowania przestrzenego Lubonia. Słabe to wszystko..

Nie głosować ale narzekać to jest właśnie polska mentalność .Gratuluje fantazji i na pewno będzie lepiej jeśli nie będziemy głosować tylko biadolić .

No jakoś najlepiej na tym wszystkim wychodzą rządzący a reszta maszynki do głosowania Komuna przynajmniej nie bawiła się w teatrzyki.

Skoro macie prawo głosować A z niego nie korzystacie. To również z prawa do wypowiedzi w tej kwestii polecam ten sam sposób zastosować. Albo ruszyć 4 litery do wyborów i wtedy się wypowiedziec

Lata temu mój znajomy stwierdził: mam wybierać między dziwką a kurwą? Szkoda papieru.

Też bym nie chciała udostępnić swoich danych pod tekstem z taką ilością błędów....

No przykro mi bardzo że na świecie żyją osoby z mniejszym wykształceniem coś jeszcze czy takim też odebrać prawo głosu jak za dobrej starej Demokracji.

Skoro autorka tak chciała publikacji swojej opinii to wystarczyło skorzystać z autokorekty w programie do obróbki tekstu lub po prostu w przeglądarce internetowej.
A co do wykształcenia, to z tego co pamiętam, ortografii uczą w szkole podstawowej, która jest obowiązkowa....

Nie odbiegajmy od tematu.Może warto pochylić się nad problemem? Błędy ortograficzne to jedno, a sama treść pisma daje do myślenia.

To jest celowe działanie stosowane dla zmyłki żeby odwrócić uwagę , temat niewygodny ...

Mam nadzieje ze „zbulwersowana czytelniczka” nie jest kandydatką na radną ;), bo jeśli tacy ludzie maja nami rządzić to Boże zatrzymaj świat - ja wysiadam. Ciekawi na której klasie zatrzymała się zbulwersowana czytelniczka ;).

Najwyżej usmej,

ewętualnie szustej

"Przedsiembiorcy i prywatne osoby obawiaja sie ze beda mieli kłopoty z tego tytułu ze powiesza wizerunek innego kandydata"
?????
To niewiarygodne by mieć taki pogląd na przyczynę tej sytuacji.... Normalnie gorzej niż na Białorusi :P

żeczywiście mósiała bydź bardzo zde terminowana.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekunka
 • Dam pracę
  Hurtowania Spożywcza - Komorniki - 6300 brutto
 • Dam pracę
  Specjalista ds. techniczno-handlowych, branża elektryczna
 • Dam pracę
  pracownik ochrony Luboń
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier