Stella Luboń liderem

29 września równo o godzinie 16.00 rozpoczęło się spotkanie lidera A-klasy grupy 3 Stelli Luboń z Wichrem Strzyżewo. Mecz rozpoczęła drużyna gospodarzy, czyli Stella i od razu pierwsza akcja meczu wyśmienite podanie w uliczkę Dawida Jakubiaka do Marcina Ogrodowczyka, a popularny "Ogród" wyprowadza Stellę na prowadzenie 1:0. Biorąc pod uwagę ostatnie mecze drużyny ze Szkolnej, można było się spodziewać , że worek z bramkami został otwarty. Nic bardziej mylnego, goście pokazali charakter i nie dość że doprowadzili do wyrównania to jeszcze poszli za ciosem i wyszli na prowadzenie 1:2. Nie da się ukryć że taki wynik był dla wszystkich osób będących na stadionie sporym zaskoczeniem. Jednak Stella pokazała w tym meczu charakter i co najważniejsze że jeśli przychodzi kryzys nie należy się poddawać a walczyć do końca. Jeszcze przed przerwą wspaniałym golem z rzutu wolnego popisał się Jakub Solarek, a na 3:2 wynik do przerwy ustalił Dawid Jurga.
Po przerwie emocje się skończyły, a na boisku nie podzielnie panowała drużyna Stelli Luboń, na 4:2 po dośrodkowaniu Jakubiaka główką bramkę zdobywa Ogrodowczyk, na 5:2 po kolejnym dośrodkowaniu tym razem Jurgi gola zdobywa głową Jakubiak. 6:2 to bramka zdobyta przez Dawida Jurgę po zamieszaniu w polu karnym. Wynik spotkania na 7:2 ustalił Janek Boruń.
Dzisiejsze spotkanie pokazało kibicom,zawodnikom i działaczom Stelli, jak mocno mobilizują się przeciwko nam nasi rywale. Nas jednak różni to od przeciwników, że przez 90 minut konsekwentnie realizujemy nasze założenia, a założenie jest proste w każdym meczu walczymy o 3 punkty.

Stella zagrała dzisiaj w składzie: Ostrowski-Leonarczyk, Smulkowski, Ngamayama, Frankowski, Jurga, P.Łukaszewski, Biliński, Ogrodowczyk,Solarek, Jakubiak
Rezerwowi: Wójtowicz, Baran,Gawroński, Kaźmierczak, Mroczyński, Rochowiak