Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Kolejne zwierzę straciło życie w Puszczykowie

Wczoraj pisaliśmy o dziku, który padł ofiarą "polowania", natomiast dzisiaj w Puszczykowie życie stracił jeleń, który zdezorientowany uciekał przed samochodem na "grobli", czyli na wjeździe od strony północnej do miasta Puszczykowo w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego i uderzył w barierki ochronne.

Kolejna tragedia zwierzęcia w Puszczykowie! Właśnie zginął na grobli piękny jeleń. Podobno uciekał przed samochodami i uderzył w barierkę i zginął na miejscu! W przyszłym roku, po remoncie grobli będą tu same barierki zamiast drzew. Gdzie dbałość o naturalne środowisko, o dobrostan zwierząt w WPN, na które poluje się nawet w miejscu chronionym? Nic dziwnego, że zdesperowane uciekają na drogę. Zimą oprócz 500 dzików wybito też stado jeleni, ponieważ rolnicy uważają je za szkodniki. Już za chwilę polskie dzikie zwierzęta będziemy pokazywać dzieciom tylko w zoo - pisze pani Anna.

Sprawę "grobli" opisywaliśmy w poniższych artykułach: http://e-lubon.pl/news/2018-08-21/apelujemy-o-zachowanie-wyjatkowej-grobli-w-puszczykowie-14794 http://e-lubon.pl/news/2018-09-24/zachowajmy-groble-w-puszczykowie-walka-o-drzewa-trwa-14951

Izabella Chodorowska

Odpowiedzi

Ludzki gatunek jest największym złem na tym świecie!!! Wszystko zniszczy, pozabija wszystko co żywe I MA PRAWO DO ŻYCIA, dla pieniędzy, dla chorej satysfakcji, dla poronionych pomysłów.Powinien zginąć z powierzchni Ziemi. Wtedy świat byłby piękniejszy!! Strach otwierać tą stronę bo co dzień widzi się skrzywdzone przez cZŁOwieka zwierzęta!! Normalnych i wrażliwych ludzi ogarnia wściekłość na takie zachowania!!

Zgadzam sie w 100%
Najgorsze jednak jest to, ze nikt nic z tym nie zrobi !
Mozemy sie tylko temu przygladac i cierpiec, jak te bezradne zwierzeta...
Natura staje sie nienaturalna.....

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  mechanik 200.204
 • Inne
  Akcesoria dla kota.
 • Inne
  ZAGINĄŁ RUDY KOT
 • Dam pracę
  Nauczyciel wychowania przedszkolnego
 • Dam pracę
  Dam pracę
 • Kupię
  KUPIĘ / WYNAJMĘ GARAŻ
 • Dam pracę
  Restauracja McDonald's KOMORNIKI zatrudni pracowników
 • Dam pracę
  Cieśle szalunkowi, Belgia