Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Czy ktoś podtruwa zwierzęta?

Do naszej redakcji napisała pani Małgorzata, która usłyszała, że ktoś najprawdopodobniej w okolicach Nowego Centrum Lubonia podtruwa zwierzęta. Czytelniczka zwróciła się do nas z prośbą, abyśmy udostępnili wiadomość i ostrzegli mieszkańców, aby uważali na swoich czworonogich przyjaciół. Zwracajmy zatem uwagę idąc na spacer z naszym pupilem czy zwierzę czegoś nie zjada. Nie spuszczajmy go ze smyczy w podejrzanym rejonie. Apelujemy, jeśli zobaczysz coś podejrzanego wyprowadzając psa to od razu zgłoś to odpowiednim służbom!

hak

Odpowiedzi

Jakie objawy tego zatrucia występują u psa ?Nasza psinka ostatnio miała problemy żołądkowe zastanawiam się czy to właśnie mogło być przyczyną.

W starym Luboniu (okolice SP3) też ma to miejsce. Koty masowo umierają po trutce na szczury.

To ta ludzka hołota robi!! nie godni by żyć. Zwierzęta im przeszkadzają a sami robią w Luboniu największy syf. Wystarczy wejść na Wzgórze JP, za krzyż lub przy placu zabaw pod wierzbami.. Śmieciarze, "dzieci" bezstresowo wychowywane, lubońska "elyta" do kosza na śmieci za daleko. Komlub sprząta ale tak żeby nie sprzątać. Góra śmieci, butelek i innych opakowań rośnie.. Najważniejsza jest teraz walka o koryto... Jeden przez drugiego prześcigają się z obietnicami a bieżące problemy NIE IST NIE JA!!!

Mój pies był dwa razy odtruwany po spacerze w okolicy NCL. W jednym przypadku rokowania były bardzo ostrożne. Lekrze mówili o zatruciu chemicznym.

Straszne! współczuję. Trzeba bardzo uważać.

Pewnie podrzucają ci co do cyrku chodzą................

Dokładnie!!! "miłośnicy" zwierząt.. i swoje dzieci też uczą tej samej miłości

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekun osoby starszej
 • Sprzedam
  Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji na sprzedaż
 • Wynajem - oferuję
  miejsca postojowe do wynajęcia w NCL
 • Inne
  Zaginął rudy kotek
 • Dam pracę
  DHL Robakowo k/Poznania: PRACOWNIK MAGAZYNOWY
 • Dam pracę
  Praca w przedszkolu w Luboniu