Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Projekt budowy ulicy Kurowskiego

Szanowni Mieszkańcy! Pracownicy Urządu Miasta Luboń zapraszają na spotkanie informacyjne w sprawie projektu budowy ulicy Kurowskiego. 

izi

fot.: 

Odpowiedzi

Ul Wiejska miała być budowana wcześniej niż ul.Kurowskiego nawet były spotkania w 2016 z Panią Burmistrz było zapewnianie, że prace ruszą jesienią 2017r .Jest już prawie jesień 2018 i nic .Mówią, że na budowę ul Kurowskiego brakło kasy więc zabrali część kasy przeznaczonej na Wiejską .
W urzędzie miasta tłumaczą się śmiesznie ,że projektant zachorował i budowa ul. Wiejskiej przekłada w czasie (głupszego tlumaczenia nie słyszałem )

byłeś urzędzie dowiadywałeś się? jest duży problem z projektantem, miasto nie zrezygnowało z budowy naszej ulicy, ale musimy poczekać, bo w budżecie czeka, ale wszystkich zgód miasto nie może ogłosić przetargu na budowę

W budżecie czeka kasa, ale bez wszystkich zgód miasto nie może ogłosić przetargu na budowę.

Jak głupszego tłumaczenia nie słyszałeś to się zapytaj dlaczego Długa ma być jedną z tranzytowych ulic miasta i dlaczego Uroczej nie ma nawet w planach utwardzenia. To Cię tłumaczenia dopiero ubawią...

Nasza wiejska, dzięki kampanii wyborczej staje się sławna niczym ta w Warszawie. A tak na serio (jestem mieszkańcem szeregowca z tej ulicy) to myślę, że nie trzeba wierzyć jakimś Huangho itp. tylko pójść do Urzędu i poprosić o dokumenty. Ja tak zrobiłem. Nie wiem czy to pan Korcz z Solidarnych w Miłosierdziu (od kandydata na Burmistrza ze Swarzędza) propaguje, ale przez najbliższe 1, 5 miesiąca będzie pojawiać się mnóstwo nieprawdziwych informacji o tym co się dzieje w mieście. Jeśli chcemy mieć prawdziwe informacje, sprawdzajmy je u źródła

Kolego Miejscowy zastanów się co piszesz, bo wyborcza kampania samorządowa przesłoniła Ci trzeźwe myślenie. Wielokrotnie byłem na Bojanowskiego w urzędzie i za Szmyta i za obecnej "burmisterki", a tłumaczenia dlaczego nie można utwardzić ul.Uroczej (wówczas jeszcze Migalli) były naprawdę momentami śmieszne. Jak Ci Wiejską robią to się ciesz i nie ważne czy to w ramach "dokonań przedwyborczych" czy ot tak przypadkiem, bo wybory miną, a drogę będziesz miał utwardzoną, a ja stary mieszkaniec będę czekał kolejne 30 lat.

Nie masz racji, projektanci są na wymarciu, i z ich znalezieniem jest spory problem!Za chwilę będzie trzeba sprowadzać Chinczyków do tej roboty albo Murzynów!Projektanci branżowi to nie informatycy. których jest już jak mrówek!

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier
 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk