Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Pochwała dla Straży Miejskiej

Za naszym pośrednictwem mieszkanka naszego miasta chciałaby pochwalić działanie Straży Miejskiej, która pojawiła się przy przejściu dla pieszych mieszczącym się przy Szkole Podstawowej nr 2. 

Duży plus dla straży miejskiej. Awaria świateł przy SP2. Stoją i nadzoruje przejście dla pieszych - napisała Czytelniczka. 

izi

Odpowiedzi

zanieście im wody bo padną od temperatury i nawału roboty :)

Ja nie wiem, za co te podziękowania. Chyba nie robią tego charytatywnie w swoim wolnym czasie, ale w czasie pracy za pensje z naszych podatków no i oczywiście na polecenie Urzędu. Bo raczej sami, by nie wpadli na taki pomysł.

Chyba kierujący powinni zwracać uwagę na przejście dla pieszych? Jeszcze w obrębie szkoły. Kierowanie ruchem na oznakowanym przejściu, jeszcze takiego wyczynu nie widziałem. Brawa dla tej służby, widać jak bardzo jest potrzebna.

Tylko do tego się nadają.

...a pochwalić znacznie trudniej. Szczególnie w polskim piekle.
Tym fajniej, że ktoś jednak się znalazł i chciało mu się.

 

jedyny głos rozsądku

Nic tylko patrzeć i podziwiać jak ta elitarna i nieustraszona jednostka wykonuję swoją pracę. Ciekawe z jakim heroicznym zadaniem przyjdzie im się zmierzyć jutro.

Jak stoją źle jak jak ich przy szkole brak to też źle to o co chodzi naprawdę każde działanie czeba krytykować a może tak zacząć doceniać pozytywy w tym obecnych władz miasta i służb miejskich. Miłego dnia A. K.

Straż Miejska stoi przy szkołach na polecenie Burmistrzów więc im ta pochwała.

Polakowi to jednak ciężko dogodzić, nie widać strażników źle, widać też źle, marudny ten nasz naród aż ręce opadają...tylko wymagania i narzekania, a zapewne najwięcej do powiedzenia mają napływowi mieszkańcy, jest wyjście kochani...tyle pięknych miejsc do zamieszkania czeka na Was...szerokiej drogi. A dla Pani, która tak ładnie pochwaliła chłopaków ze SM duży uśmiech, tak niewielu teraz stać na kilka miłych słów w stronę innych.

Jeżeli uważasz 367 interwencji w sierpniu na 10 strażników za sukces no to faktycznie pochwała im się należy bo i się narobili i porządek w Luboniu perfekcyjny.

...

nie mówię o sukcesie, ale o mentalności ludzkiej, trochę mniej narzekania by się przydało,Tobie również. Uśmiechniętego popołudnia życzę

Do niczego innego się nie nadają,

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego