Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Bardzo dobra gra i wysoka wygrana SF Lejdis

Mecz od 1 minuty ułożył się po naszej myśli, rajd lewą stroną Jagody Cyraniak zakończony strzałem na bramkę otworzył wynik sobotniego spotkania w Kamieńcu.
Tak szybko strzelona bramka spowodowała pełną kontrolę nad dzisiejszym meczem. Całe spotkanie przebiegało pod nasze dyktando dzięki czemu, mogliśmy wypróbować nowe ustawienia oraz rotować zawodniczki na różnych pozycjach. W pierwszej połowie na listę strzelczyń wpisały się również Natalia Pawlak (strzał z dystansu) oraz Faustyna Owoc. Po zmianie stron ponownie dziewczyny dominowały na boisku. Kolejne bramki dołożyły Julia Rusinek (3 trafienia) Jagoda Cyraniak (2 trafienia) oraz Faustyna Owoc (1 bramka). Mimo wysokiej wygranej 1-9 dużo pracy miała cała linia obrony oraz bramkarka - Aleksandra Paluszak, która w dzisiejszym meczu uratowała nasz zespół kilkakrotnie przed utratą bramki.

Jesteśmy zadowolone z trzech punktów oraz tak wysokiej wygranej, ale najważniejszy w dziejszym meczu był styl gry naszych podopiecznych. Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, zawodniczki realizują założenia przedmeczowe i to cieszy najbardziej. Słuchają wskazówek udzielanych przez sztab szkoleniowy i cierpliwie realizują zadania co przynosi efekty w postaci wysokiej skuteczności pod bramką przeciwnika - powiedziała po meczu A.Jankowska.

SF Lejdis wystąpił w skłądzie: Aleksandra Paluszak, Magda Filipiak, Ola Urbaniak, Ola Betka, Oliwia Owczarczak(k), Natalia Pawlak, Kinga Połatyńska, Zosia Budasz, Jagoda Cyraniak, Faustyna Owoc, Julia Rusinek oraz Alicja Pocztarek.

Drużyna dzisiejszą wygraną dedykuję Anielce, której na jednym z treningów odnowił się uraz kolana. ANIELKA JESTEŚMY Z TOBĄ !!!

AJ

fot.: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Bezpłatna usługa koloryzacji.
 • Dam pracę
  Nastawiacz - kontroler zautomatyzowanej linii montażowej
 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Bezpłatna usługa koloryzacji.
 • Dam pracę
  Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
 • Inne
  Czasowa opieka nad pieskiem
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znaleziono iPhone