Kryzys w Pogromie Luboń?

Cztery przegrane mecze z rzędu nie napawają optymizmem. Ostatnie dwa spotkania to porażka z zespołem Promień Opalenica i NAP Nowy Tomyśl. Wszyscy jednak wierzą, że w końcu nastąpi przełamanie, gdyż wyniki nie odzwierciedlają w pełni możliwości drużyny. Pogrom wprawdzie przegrywa jak na razie wszystkie spotkania, ale na boisku widać, że nie jest wcale zespołem o wiele słabszym od rywali.

W środę 29 sierpnia rywalem Pogromu była drużyna z Opalenicy, rywal od początku pokazywał wysoki poziom gry dobrze operując piłka w środku pola. Promień objął prowadzenie w 21 minucie meczu, nam udało się wyrównać w 57 minucie po ładnym strzale z dystansu Michała Jankowskiego. Promień Opalenica cały czas naciskał i tworzył sobie dogodne sytuację bramkowe w efekcie gospodarze objęli prowadzenie w 77 minucie meczu ustalając tym samym wyniku. Pomimo porażki drużyna pokazała ogromny charakter na tle bardzo dobrego rywala - mówi Szymon Owsianny prezes Pogromu Luboń.

Promień Opalenica - Pogrom Luboń 2:1
Skład: Biskup- Lulka, Garczyński, Wierzbiński, Skwaryło - Powierża ('80 Napora), Kasperczak ('84 Czuchrowski), Jóźwiak, Krysiak ('46Kryzys), Kubiak - Jankowski
Bramka: Michał Jankowski (asysta Mateusz Jóźwiak)

Niestety w tym spotkaniu zagraliśmy bardzo słabo, zupełnie inaczej niż kilka dni wcześniej w Opalenicy. W pierwszej połowie mieliśmy kilka sytuacji bramkowych których nie udało się wykorzystać co niestety wykorzystali goście z Nowego Tomyśla. Po bardzo wątpliwym karnym rywale objęli prowadzenie w 20 minucie spotkania. Druga połowa meczu rozpoczęła się dla nas fatalnie, bardzo szybko straciliśmy gola na 0:2. Wynik spotkaniu na 1:2 pewnym strzałem z karnego ustalił Michał Jankowski - opisuje przebieg spotkania Szymon Owsianny.

Pogrom Luboń - NAP Nowy Tomyśl 1:2
Skład - Biskup - Lulka (50' Michałek), Garczyński ('84 Napora), Jankowski, Skwaryło - Powierża, Jóźwiak, Latosi, Matuszalski, Kubiak - Dmitriiev