Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Ostatni w tym roku seans w ramach Kina Letniego

W sobotę odbędzie się ostatni już w tym roku seans filmowy w ramach Kina Letniego na Plaży Miejskiej. O godzinie 20.00 marozpocząć się projekcja obrazu zatytułowanego "Dobry rok". Przypomnijmy, że jest to amerykański film z 2006 roku, który został nakręcony na podstawie powieści Petera Mayle’a. To historia samolubnego biznesmena, który odnajduje sens życia. Widza na pewno urzeknie wiele magicznych miejsc jakie skrywa Prowansja, a które w sposób fantastyczny uchwycił reżyser obrazu Ridley Scott. W rolach głównych występują Russell Crowe, Freddie Highmore oraz Albert Finney. Wstęp jest bezpłatny!

Izabella Chodorowska

Odpowiedzi

Często przejeźdźając rowerem (ostatnio wczoraj wieczorem) zauważyłem że z prysznica na "plaży miejskiej" leci bezproduktywnie godzinami woda z sieci wodociągowej!I nikt sie tym faktem łącznie z obsługa plaży gapiącą się w smortfona nie interesuje!Protestuję przeciwko takiemu marnotrawstwu cennej wody pitnej za którą przecież płacimy duże pieniądze!Czas już tę wodę odłączyć!

Dlaczego kino letnie jest jeszcze czynne chociaz skonczyly sie wakacje i dlaczego został wybrany film o tytule dobry rok i w ogole dlaczego w Luboniu dzieją sie fajne rzeczy gdy trwa kampania wyborcza. No i na dodatek jest jeszcze ładna pogoda! Skandal czy to nie jest przypadkiem kampania za publicznie pieniądze! Protestuje! Powinno być szaro brudno i smutno przez najblizsze miesiace!

A w ogóle to Luboniu powinno być jak Swarzędzu!

Madka wie że ćpiesz?

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekun osoby starszej
 • Sprzedam
  Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji na sprzedaż
 • Wynajem - oferuję
  miejsca postojowe do wynajęcia w NCL
 • Inne
  Zaginął rudy kotek
 • Dam pracę
  DHL Robakowo k/Poznania: PRACOWNIK MAGAZYNOWY
 • Dam pracę
  Praca w przedszkolu w Luboniu
 • Dam pracę
  Opiekunka