Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wystartuję w wyborach samorządowych

Stało się :) Chcę, abyście usłyszeli to ode mnie a nie z plotek. Tak, zamierzam wystartować jako osoba bezpartyjna w tegorocznych wyborach samorządowych i powalczyć o miejsce w Radzie Powiatu Poznańskiego. Dlaczego zmieniłam zdanie? Odpowiedź na to pytanie jest prosta, wielu spośród moich znajomych i lubońskich samorządowców zachęcało mnie do kandydowania. Znają bowiem mój temperament i zaangażowanie w sprawy lokalne :) Właśnie teraz przyszedł czas na zmiany, dlatego warto do Rady wprowadzić nowe osoby! Nie będę obiecywać cudów, ale mogę obiecać jedno, a mianowicie rzetelną pracę. Dlatego zwracam się do wszystkich życzliwych mi osób :) Trzymajcie kciuki, a 21 października zagłosujcie na mnie (Luboń, Komorniki, Puszczykowo, Wiry) i poinformujcie o mnie znajomych :) Mam nadzieję, że nie rzucam się na tak głęboką wodę jaka znajduje się na tym zdjęciu za mną :)

Pozdrawiam serdecznie
Izabella Chodorowska
Redaktor Naczelny
Gazety Internetowej e-lubon.pl

Materiał wyborczy KWW Bezpartyjni Samorządowcy

Odpowiedzi

I tak trzymać

Cieszymy się, Ma Pani 2 głosy.

Dziękuję serdecznie :) Myślę, że powyżej 1000 potrzeba, będzie trudno, ale może się uda...

Byłoby fajnie, gdybyś napisała dlaczego chcesz być samorządowcem. ;)

Jeszcze trochę...jeśli chodzi o program. Dlaczego startuję? Odpowiedź już jest :)

Kampania dopiero się zaczyna :)

Pani ma poglądt lewicowe? Jest pani za przyjmowaniem uchodzcow?Popiera pani zmiany w sądownictwie czy broni komunistycznego betonu?.Jest pani wierzaca?

Popłynąłeś chłopie z tą wiarą. To prywatna sprawa!

Jesli Pani Izabella jest osobą wierzącą, co faktycznie jest jej prywatną sprawą, dodatkowo jeśli kieruje się w życiu nauczaniem Kościoła katolickiego to zapewne jest za przyjmowaniem uchodźcow bo to jest moralnie słuszne. Poza tym, decyzje o przyjmowaniu uchodźców nie są przedmiotem kompetencji Rady powiatu.

Myślę, że nie trzeba nic więcej dodawać

Uchodzców proszę przyjmować to siebie do domu na indywidualne pobyty. W sprawie nachodzców o zgodę trzeba pytać suwerena. Radni też mają pytać suwerena. A nauka kościoła katolickiego to nie są poglądy jezuity - papieża Franciszka. Pismo święte którego autorem jest Jezus Chrystus jest podstawą chrześcijaństwa.

Cytat z listu św. Marka - Tolerancja jest ostatnią cnotą upadającej cywilizacji.
7 Wielu bowiem pojawiło się na świecie zwodzicieli2, którzy nie uznają,
że Jezus Chrystus przyszedł w ciele ludzkim.
Taki jest zwodzicielem i Antychrystem.
8 Uważajcie na siebie, abyście nie utracili tego, coście zdobyli pracą,
lecz żebyście otrzymali pełną zapłatę.
9 Każdy, kto wybiega zbytnio naprzód3,
a nie trwa w nauce [Chrystusa],
ten nie ma Boga.
Kto trwa w nauce [Chrystusa],
ten ma i Ojca, i Syna.
10 Jeśli ktoś przychodzi do was
i tej nauki nie przynosi,
nie przyjmujcie go do domu
i nie pozdrawiajcie go,
11 albowiem kto go pozdrawia,
staje się współuczestnikiem jego złych czynów.
Tolerancja jest ostatnią cnotą upadającej cywilizacji.
A kandydatka nie odpowiada tak lub nie - a Jezus powiedział - niech wasza mowa będzie Tak, tak , nie nie .Mowa ma być szczera, uczciwa. A więc kandydatko - czekamy na odpowiedź w sprawie uchodźców.

"Jaki z tego pożytek, bracia moi, skoro ktoś będzie utrzymywał, że wierzy, a nie będzie spełniał uczynków? Czy [sama] wiara zdoła go zbawić? Jeśli na przykład brat lub siostra nie mają odzienia lub brak im codziennego chleba, a ktoś z was powie im: Idźcie w pokoju, ogrzejcie się i najedzcie do syta! - a nie dacie im tego, czego koniecznie potrzebują dla ciała - to na co się to przyda? Tak też i wiara, jeśli nie byłaby połączona uczynkami, martwa jest sama w sobie" (Jk 2,14-17).

działacze PISu i ONRu też się z wiarą obnoszą i pół życia na klęczkach spędzają a jakoś chęci przyjęcia uchodźców nie widzę.

Marta ,Ty stary moherze,do koscioła modlić się za wszystkie grzechy popełnione przeciw blizniemu,mysle ,ze z ciebie jest jędza niesamowita,uciążliwa dla otoczenia,będziesz tu uprawiać sekciarstwo?

To nie sekciarstwo - trzeba czytać ze zrozumieniem Biblię a nie swoją wiarę opierać na obejrzeniu migawki ze spotkania z papieżem w TVP , POLSAT , TVN czy TV Trwam. POLECAM.

Brak argumentów - to płytkość i udzielanie głupich rad- typowe dla osób bez kręgosłupa moralnego. A wydawało się .że ludzie są coraz mądrzejsi i okładanie wyzwiskiem - moher - bardzo ordynarne- już nie gości . Sama ,,rzaba"" - / ortografia/ - sobie wystawiasz ocenę poziomem dyskursu.

;)

Czy nie lepiej kandydować na stanowisko burmistrza miasta Luboń? Pytania do eluboń trafiałyby jednocześnie do Urzędu Miasta ;)

Tylko ci są godni sprawować władzę, którzy mają dość siły ducha, by z niej zrezygnować.
Maurice Druon

Wolałbym co prawda żeby powiat zlikwidowano, bo z mojego oglądu sytuacji wygląda, że jest potrzebny Zarządowi do kręcenia lodów. Zapewniam, że w ostatniej kadencji ukręcili ich więcej niż w znanej lodziarni przy przejeździe w Puszczykówku. Jest rzeczywistośc wirtualna pokazywana w programie Powiatowa 17 i realna.
Real to pozbawianie przez Grabkowskiego ludzi praw strony w postępowaniach administracyjnych, wydawanie lewych pozwoleń wodno-prawnych, koncesji na wydobycie żwiru bez decyzji środowiskowej. Lewizna jest na rzecz kumpli z PO i kumpli ich kumpli. Poszkodowani to zwykli ludzie jak ja. W komisji rewizyjnej otoczył się wałkarzami z którymi kręcił lody
jak np. były wójt Dopiewa. Dla mnie ważniejsze by ta gangrena już odeszła, ale startuj może coś zmienisz.
Nasz starosta to tylko z pozoru miły jowialny gośc, gotujący rumpuc i kładzący się przez pomyłkę na ginekologii w Puszczykowie. Tych "pomyłek" ma na koncie sporo więcej i sam też jest pomyłką.
Zostań nawet starostą, ale jak będziesz mi wydawac pozwolenia na budowę na mojej działce, bez mojej wiedzy jak (eu)geniusz admiinistracji Grabkowski, to będziesz miała u mnie przechlapane.

Nic o nas bez nas...

Na mojej działce, w innej gminie wszystko odbyło się beze mnie. Decyzja środowiskowa, pozwolenie na budowę i sama budowa. Starosta musi miec jakieś problemy z czytaniem, bo nie potrafi sprawdzic w rejestrze gruntów właściciela.
Kiedy wyraziłem swoje niezadowolenie rada gminy orzekła, że wójt ma" prawo do przypuszczeń co do własności nieruchomości". Starostwo nie znalazło uchybień w swojej pracy. Nie wiedziałem, że w Wielkopolsce mamy tylu debili i wszyscy dziwnym trafem trafiają do samorządów. Już mi wszysko jedno kto odbije powiat. Mogą to byc: PIS, Indianie, Żydzi, cykliści, geje z lesbijkami, byle wymiotło tych złodziei z PO-PSL. Nasz Szmyt też chyba z PO, ale jego z tych życzeń wykluczam, bo uważam go za człowieka przyzwoitego, który nie pasuje do zorganizowanej grupy przestępczej.
Mimo wszystko powodzenia i nie demoralizuj się zbyt szybko.

Taki mam zamiar. Często mi się zarzuca to, że mam własne zdanie :)

My tutaj sobie pierdu pierdu a PAJO buduje nowe bloki na Jachtowej! Budowa idzie jak burza!A co z infrastrukturą?Może tak druga plaża miejska?albo kolejny market?

tylko co z nami będzie, co z portalem?

 

Będzie istniał :)

Tak, tylko poziom tego "portalu" spadnie do poziomu ogłoszeń "zaginął piesek, zaginął kotek". Już na mieście nazywany jest "pierduśnikiem". Rozumiem, że trzeba rozbić klikę w sejmiku, ale chciałbym poznać bliżej poglądy kandydatki, bo prowadzenie podupadającego merytorycznie serwisu internetowego i zdjęcie z wakacji w okularach jak dla mnie jest słabą rekomendacją.

Każdy nazywa tak jak ma ochotę, ale skoro jest ten portal taki zły to co Pan tutaj jeszcze robi? :) Jak widać kampania wyborcza rozpoczęła się na dobre :) Do sejmiku nie startuję :) Zdjęcie z wakacji tylko pokazuje, że jestem takim samym człowiekiem jak większość moich Czytelników :) Pozdrawiam konkurencję? :)

Żadna konkurencja tylko ktoś trzeźwo myślący, bo gdybym to ja był na stanowisku powiedzmy burmistrza to protesty, czarne marsze itp. by były na pl.Bojanowskiego przynajmniej raz w tygodniu, więc do politykierstwa się nie pcham.

Merytoryczny upadek portaliku, służalczość wobec urzędu z pl.Bojanowskiego, zapożyczanie newsów i zdjęć (bo się nie chce podnieść 4 literek w miasto) od portali konkurencji, kasowanie newsów z powodu rzekomego naruszenia czyichś dóbr, likwidacja forum, "nie podoba się to po co wchodzi" i to wszystko Pani chce przenieść do polityki? Polityka to bagno i jak widać od dna niedaleko... Ciągiem na korytko mi to pachnie. Poproszę zatem o szersze przedstawienie się kandydatki.

W odpowiednim czasie zaprezentuję się szerzej. W przeciwieństwie do Pana jest wiele osób, ktore znają mnie osobiście, a nie z portalu i wiedzą jak potrafię zaangażować się w różne sprawy. Aby merytorycznie krytykować działalność portalu należałoby najpierw znać specyfikę pracy oraz umowy. Nie raz już wyjaśniałam na jakiej zasadzie to działa, ale widać, że niektórzy chcą czytać wybiórczo. Nie lubi Pan portalu oraz mojej osoby to proszę mieć odwagę to wyartykułować, a jeśli chcialby Pan poznać mnie osobiście to zapraszam do kontaktu. Zdaje sobie sprawę, że ataki na moją osobę nasilą się :)

Czekam z niecierpliwością na szerszą prezentację. Spotkania nie wykluczam. Jak się wchodzi w bagno to nie ma co udawać aniołka tylko oczekiwać, że się zostanie obrzuconą błotem, choć ja tylko głośno piszę jak jest Pani postrzegana (również przez ludzi, którzy Panią znają osobiście) przez pryzmat medium, które Pani tworzy i prezentuje jako swój dorobek.

Podpada się ludziom z różnych powodów, nawet tym, że jest się uczciwym i szczerym :)

Może warto się zatem spotkać i porozmawiać, a nie pisać coś co się usłyszało :)

Moją opinię (i nie tylko moją proszę wierzyć) o e-Luboń proszę nie sprowadzać do poziomu plotki, natomiast rozmawiać zawsze warto i "tylko krowa nie zmienia zdania". Narazie jestem na NIE, ale jak pisałem czekam na dobrą prezentację kandydatki.

Wierzę w zmianę opinii co do kandydatki :) i portalu również :)

Życzę powodzenia w wyborach. Każdy kto obserwuje eluboń widzi jak się angażujesz w różne akcje. Jesteś osobą która ma własne zdanie. Osoby hejtujące niech zamilkną. Będzie dobrze. Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Dziękuję za miłe słowa :)

Obserwując działalność w RR SP 3, raczej nie wróżę niczego dobrego.

Pozdrawiam przeciwników, którzy tylko krytykowali a nawet nie pojawiali się na RR :) Na szczęście należeli do mniejszości :)

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier
 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk