Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Stella Luboń wywozi 3 punkty

19 sierpnia o godzinie 16.00 w Grodzisku Wlkp. swój pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrała drużyna seniorów Stelli Luboń. Naszym rywalem był zespół gospodarzy Nasza Dyskobolia Grodzisk. W tym meczu wystąpiliśmy w składzie :
Dawid Ostrowski - Daniel Smulkowski, Alain Ngamayama, Jakub Kaźmierczak, Kamil Frankowski - Patryk Łukaszewski (Sebastian Leonarczyk), Jan Boruń ( Paweł Biliński) , Jakub Solarek- Dawid Jakubiak (Damian Konieczny), Dawid Jurga (Daniel Baran)- Mateusz Gawroński (Marcin Ogrodowczyk). Na ławce rezerwowych byli jeszcze Kacper Wójtowicz i Robert Rochowiak.
Mecz szybko ułożył się dla Stelli pomyślnie, gdyż już w 4 minucie bramkę strzelił Dawid Jakubiak, wykorzystując zamieszanie w polu karnym po naszym rzucie rożnym. Mimo kilku jeszcze bardzo dogodnych sytuacji pod bramką rywala do przerwy wynik nie uległ zmianie. Trzeba zaznaczyć jeszcze, że ok 20 minuty boisko opuścił z powodu urazu Boruń, a zastąpił go Paweł Biliński
Gra Stelli nie olśniewała, przeciwnik grał siłowo często szukając prostych rozwiązań, natomiast Stella próbował grać piłką po ziemi, niestety zbyt wiele podań było niedokładnych. Ale nawet jak zdarzają się gorsze mecze, to je również trzeba umieć wygrywać i tak oto w 67 minucie spotkania Stella przeprowadziła wzorcową akcję. Piłka znalazła się na lewym skrzydle na wysokości pola karnego rywala, dośrodkowanie i z prawej strony zamykający akcję Daniel Baran strzałem z woleja podwyższa wynik spotkania na 2:0
Od tego momentu Stella zaczęła mądrze szanować piłkę, rozgrywając ją długo i dokładnie, natomiast Dyskobolia chcąc jeszcze coś osiągnąć w tym spotkaniu odkrywała się coraz bardziej. I tak oto na kilka chwil przed zakończeniem spotkania w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Marcin Ogrodowczyk , ale jego strzał okazał się niecelny.
Po trudnym meczu, w męczącym upale, Stella Luboń inkasuje 3 pkt i wraca do Lubonia.
Kolejne spotkanie Zespół z Lubonia rozegra 25 sierpnia o godzinie 16.00 w Mosinie.

Stella Luboń

fot.: 

Krzysztof Ogrodowczyk

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Sprzedawca w butiku Kazar Factory Poznań
 • Dam pracę
  Opiekun osoby starszej
 • Sprzedam
  Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji na sprzedaż
 • Wynajem - oferuję
  miejsca postojowe do wynajęcia w NCL
 • Inne
  Zaginął rudy kotek
 • Dam pracę
  DHL Robakowo k/Poznania: PRACOWNIK MAGAZYNOWY
 • Dam pracę
  Praca w przedszkolu w Luboniu