Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Rusza kampania wyborcza

21 października 2018 roku odbędzie się pierwsza tura wyborów samorządowych. Na stronie Dziennika Ustaw opublikowane zostało rozporządzenie premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Jeżeli głosowanie w dniu 21 października na prezydentów miast, wójtów i burmistrzów nie przyniesie rozstrzygnięcia to druga tura wyborów odbędzie się 4 listopada br.. Radnych wybieramy tylko w pierwszej turze wyborów.
Obecne kadencje samorządowców upływają 16 listopada br.. W związku z podaniem terminu wyborów samorządowych kampania wyborcza została rozpoczęta.

Izabella Chodorowska

fot.: 

Odpowiedzi

Burmistrz kłamała na sesji, że prowadziła konsultację z mieszkańcami, a okazało się, że żadnych konsultacji nie było! Nie będzie też p. Machalskiej w urzędzie! Już jesienią!

Jeżeli Machalska zostanie na kolejną kadencję, to za 5 lat utoniemy w korkach, bez kasy i z ogromnym długiem. Wystarczy spojrzeć na budżet. Kolesiostwo, układy, nepotyzm i zero pracy na rzecz miasta!

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekun osoby starszej
 • Sprzedam
  Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji na sprzedaż
 • Wynajem - oferuję
  miejsca postojowe do wynajęcia w NCL
 • Inne
  Zaginął rudy kotek
 • Dam pracę
  DHL Robakowo k/Poznania: PRACOWNIK MAGAZYNOWY
 • Dam pracę
  Praca w przedszkolu w Luboniu