Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Przedstawiamy nową trasę Lubońskiego Biegu Niepodległości!

Start i meta biegu zlokalizowane będą na ulicy 11 listopada - data w końcu zobowiązuje!!! Do pokonania będziecie mieli dwie pętle - pierwszą długości około 4,3km i drugą mierzącą około 5,7 km.

Najważniejsze informacje:
- trasa niewątpliwie jest o SZYBSZA niż poprzednia - udało się przede wszystkim uniknąć słynnego ponad 500 metrowego podbiegu na ul. Unijnej - który zapewne niejednej osobie dał się we znaki. Zawiedzionych brakiem tego odcinka uspokajamy- idealnie płaskiej jak stół trasy w Luboniu nie będzie. Na nowej trasie są dwa krótkie podbiegi pod ul. Buczka.
Jutro opublikujemy opinie grupy biegowej Lucky LUZers z Lubonia, których zaprosiliśmy na przedpremierowy rekonesans trasy biegu.
- dzięki zmianom strefa finiszera będzie dłuższa i bardziej komfortowa dla Was,
- bazą imprezy będzie tradycyjnie hala Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji,
- z racji dwóch pętli: strefy kibica, zespoły muzyczne, kibice, czerwony dywan- wszystko w podwójnej dawce.

Wytyczenie nowej trasy mając na uwadze planowane inwestycje w Luboniu (min przyszłoroczny remont ulicy Dworcowej) oraz inne uroczystości związane z obchodami 100-lecia Niepodległości było dla Nas braaardzo dużym wyzwaniem, kto wie czy nie najtrudniejszym w 7 letniej historii imprezy (wytyczenie jednej pętli nie było możliwe). Nie mniej UDAŁO się i liczymy na to, że nowa trasa przypadnie Wam do gustu.

Organizatorzy

Odpowiedzi

Ciekawe, czy w tym roku wystarczy flag na całą ulicę 11 Listopada, skoro trasa będzie tamtędy przebiegała? UML obiecał że dokupi...

Ludzie-szanujcie zdrowie!Po co biegacie po tym śmierdzącym Luboniu,przecież kilka kilometrów dalej jest Wielkopolski Park Narodowy, dużo tlenu i świeżego powietrza!Że co?że musicie mieć kibiców?To co z Was za sportowcy!Sport uprawiacie dla własnego zdrowia!-a nie dla tłustych gapiów!.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Bezpłatna usługa koloryzacji.
 • Dam pracę
  Nastawiacz - kontroler zautomatyzowanej linii montażowej
 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Bezpłatna usługa koloryzacji.
 • Dam pracę
  Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
 • Inne
  Czasowa opieka nad pieskiem
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znaleziono iPhone