Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Kino Letnie na Plaży Miejskiej

Dzisiejszą atrakcją na plaży miejskiej w Luboniu będzie seans filmowy w ramach Kina Letniego. O godzinie 21.30 rozpocznie się projekcja zapowiadanego już dwa tygodnie temu obrazu zatytułowanego "Najlepszy". Jest to polski film fabularny w reżyserii Łukasza Palkowskiego z 2017 roku. W rolach głównych wystąpili m.in. Jakub Gierszał, Arkadiusz Jakubik, Kamila Kamińska, Anna Próchniak i Adam Woronowicz. Film inspirowany jest historią życia Jerzego Górskiego, byłego narkomana, który po wygranej ciężkiej walce z nałogiem zdobył tytuł mistrza świata w triathlonowych zawodach Double Ironman w Stanach Zjednoczonych. Wstęp jest bezpłatny!

Izabella Chodorowska

źródło: Wikipedia

Odpowiedzi

Super INFORMACJA

Niektóre osoby na bieżąco nie sprawdzają ( e Luboń )

Przyjdą sobie na 21 i odejdą wkur...
Warunki pogodowe się zmieniły ( przyjemnie jest )

Dobrze że jeszcze asfaltu nie zwijają po 22 do 6.

A sorry ASFALT zabiera nam woda co zalewa Luboń ( Liban ) bo jak to można określić ?

Otóż to warunki się zmieniły i jest przyjemnie i już tak powinno się utrzymać.Wystarczyłoby sprawdzić odpowiednie prognozy pogodowe na bieżąco i tyle.

Ale w sumie o co chodzi?? Info było również na stronie plaży miejskiej na FB. Co ulotki mają być roznoszone do każdego mieszkańca? Czy może z megafonem mają objeżdżać wszystkie ulice?? Taka specyfika eventu, na pogodę nikt wpływu nie ma....Ludzie załamujecie mnie swoimi roszczeniami. Cieszmy się, że Luboń wreszcie organizuje takie fajne wydarzenia, jeszcze kilka lat temu to można było pomarzyć o czymś takim!!!! Ale co zrobisz, jak widać wszystkim nie dogodzisz, zawsze jacyś malkontenci się znajdą. Ja jestem pod wrażeniem tego co się dzieje ostatnimi czasy w naszym mieście i jestem bardzo na TAK!

Tylko leżaków trochę mało... Przyjedziesz o 21 i już nie ma. mam wrażenie,że na pierwszych szansach było ich więcej

Seansach oczywiście :)

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego