Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Dni Lubonia 2018 - list do redakcji

11 czerwca br. w komentarzu do ankiety z dnia poprzedniego i nawiązując do ankiety wczesniejszej z 7 kwietnia zadałem pytanie które pozostało bez odpowiedzi! Obie ankiety cieszyły się dużym zainteresowaniem i w obu większość opowiedziała się za organizacją Dni Lubonia na stadionie przy ulicy Rzecznej. Ponawiam pytanie, czy ma Pani zamiar przekazać te wyniki Pani Burmistrz, bo widać, że część społeczeństwa chce czego innego niż władze? Czy mam ponowić to pytanie w rubryce z pytaniami do... Dodam, że wbrew moim obawom, dla mnie jako mieszkańca Lubonianki, Dni Lubonia na Wzgórzu Papieskim okazały się mało uciążliwe. Pozdrawiam! - pisze pan Paweł.

Wyniki ankiety zostały przekazane do Urzędu Miasta Luboń.

Czy uważasz, że Dni Lubonia powinny odbywać się na Wzgórzu Papieskim? W głosowaniu wzięło udział 530 mieszkańców. 32% z nich opowiedziało się za lokalizacją na Wzgórzu Papieskim, 56% stwierdziło, że Dni Lubonia powinny odbywać się na ulicy Rzecznej, a 9% nie miało w tej sprawie zdania. Ankieta została przeprowadzona 10 czrewca 2018 roku.

Jak oceniasz tegoroczne Dni Lubonia? W głosowaniu wzięło udział 315 mieszkańców.
12% z nich stwierdziło, że było super, 14% odpowiedziało, że było przeciętnie, 20% powiedziało, że bardzo słabo, a aż 47% oceniło, że były to najgorsze Dni Lubonia w historii. Ankieta została przeprowadzona 11 czerwca 2018 roku.

W dniu 7 czerwca została natomiast przeprowadzona ankieta, w której zadaliśmy pytanie czy podoba się Tobie, że Dni Lubonia odbędą się na Wzgórzu Papieskim? W głosowaniu wzięło udział 499 mieszkańców. 43% stwierdziło, że to bardzo dobry pomysł, 45% odpowiedziało, że lepiej było na boisku przy ulicy Rzecznej, 5% powiedziało, że lepiej było przy hali LOSiR, a 6% nie miało w tej sprawie zdania.

Izabella Chodorowska

fot.: 

zdj. arch.

Odpowiedzi

Moim prywatnym zdaniem, dni Lubonia powinny odbyć się ponownie, jeszcze jest ciepło, na pewno mieszkańcy Lubonia by tego chcieli

Uwazam ze Dni Lubonia na Wzgórzu Papieskim to dobre miejsce.

Najlepiej by bylo aby nie bylo Dni Lubonia a Dzien Lubonia- wszystkie atrakcje,wystepy itd organizowane w sobote.Koszty takiej imprezy duzo nizsze dzieki czemu moznaby bylo zapewnic bezplatne atrakcjie chociazby dla dzieci < np dmuchaniec -moze zamiast wypozyczac od firm ktore na tym zarabiaja ,nasze miasto zakupi taki jeden duzy- bedzie mozna korzystac przy okazji roznych imprez miejskich a mozna tez odplatnie wypozyczac innym - mysle ze zakup szybko by sie zwrocil > Co do miejsca- uwazam ze Park Papieski to rewelacyjne miejsce na takie imprezy ..jednakze do czasu az drzewka tam posadzone nie urosna i nie dadza odrobiny cienia ,w czasie imprez nalezaloby pomyslec o zacienianiu czesci -zagle,pawilony czy tp .

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Magazynier
 • Dam pracę
  Operator produkcji
 • Inne
  Znaleziono naszyjnik
 • Dam pracę
  Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym
 • Dam pracę
  Ekspedientka w Cukierni/Kawiarni/Lodziarni Sweety 2GO
 • Inne
  Zaginął kot
 • Inne
  Zaginął york
 • Inne
  Zaginął york