Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Plac zabaw - list do redakcji

Do naszej redakcji napisała Czytelniczka, która zwróciła uwagę na stan techniczny placu zabaw znajdującego się przy ulicy Żabikowskiej przy bloku nr 58.

Fatalny stan placu zabaw zagrażający dziecią życie przy ul. Żabikowskiej/Osiedlowa przy bloku 58. Miejsce gdzie znajduje się zjeżdżalnia , mostek i drabinka do wspinania są w opłakanym stanie. Brakuje deski przy zjeżdżalni, przy mostu deska trzymająca się na 1 gwozdziu gdzie w każdym momencie może puścić, a gwóźdź od deski, który wystaje jest niebezpieczny dla dzieci ponieważ jeden nieostrozny upadek może spowodować utratę zdrowia. Ławki, które się znajdują na placu są w opłakanym stanie, gdyż na jednej z nich brakuje kawałka drewna tak jak w piaskownicy oraz cegły znajdujące się w niej rozkruszyle się. Zamiast piasku jest żwir. Gdzie nasze dzieci mają się bawić? Jeśli jest jeden poazdny plac zabaw przy końcu Osiedlowej a Źródlanej. Prosimy o wsparcie gdyż spółdziałania nic z tym nie robi - pisze Mieszkanka (pis.oryg.)

izi

Odpowiedzi

A szanowni Tatusiowie dzieci chętnych do zabawy na tym placu to na co czekają?W jednej ręce piwko, w drugiej smartfon i byle do zasłużonej emerytury!

Na osiedlowej/zrodlanej porządny plac? Kobieto idz go zobacz prosze sie od tyg o piasek i naprawę piaskownicy i gowno spoldzielnia robi...niech zrobia porzadne place zabaw a nie czynsze podnosza a nic nie robia dla dzieci a one nogi rece rozwalaja o gwozdzie w piaskownicy

Witam,
może jeżeli nie może lub noe chce się zająć tym spółdzielnia, to trzeba by iść z tym wyżej. Na przykład do Pani BURMISTRZ. Przecież sama w swoim forum mówiła o tym że dzieci powinny mieć bezpieczne miejsca do zabawy. Niech postara się o to by tak było. Ktoś te place zabaw powinien naprawić. Może Pani BURMISTRZ pomoże się tym zająć.

Miasto nic do tych placy nie ma i nie zrobi skoro sa spółdzielni....

Place zabaw na tym osiedlu są naprawdę w opłakanym stanie.
Moja prośba do Pani Burmistrz, która tak chętnie służy zawsze pomocą.
Jeśli spółdzielnia nie chce lub nie może zająć się naprawą placów zabaw na osiedlu Lubonianka, może PANI BURMISTRZ coś poradzi.
Nie można się poprosić spółdzielni więc trzeba spróbować wyżej.

Wogole osiedle lubonianka wyglada ostatnio tragicznie!place zabaw beznadziejne,wszedzie rozkopane,zielsko na trawnikach po pas!tak zle jeszcze nie bylo!!a czynsze coraz wyzsze!

Swieta prawda jest tragicznie a to jeszcze do kwietnia 2019 r będzie sie ciaglo..

Ostatnio rozdarłem spodnie jak waliliśmy tam w kocioł. Żeby pochlać się nie dało po nocy na placu zabaw? Ładny macie burdel w tym Luboniu. A ja codziennie dojeżdżam do Lubonia (praca) z innego miasta...

A kto jest obecnie Prezesem i jaki jest skład rady nadzorczej spółdzielni? Kiedyś takiego bałaganu nie było... C o ciekawe co miesiąc każdy płaci fundusz remontowy i z takich pieniędzy spółdzielnia powinna to naprawiać. Na co trafiają pieniądze spółdzielców?

W fatalnym stanie miejsce na rekreacje w pobliżu Biedronki , przy ul.Sikorskiego . Ławki dawno nie widziały farby, jedna zniszczona. Bramki do gry w piłkę nadszarpnięte czasem , czy nie są zagrożeniem dla grających dzieci w piłkę?. Zniszczony kosz do gry w piłkę. Może zamiast zaniedbanego placu , zrobić wybieg dla psów ?

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego