Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Mokre siedzenia w autobusie - list do redakcji

Do naszej redakcji napisała Czytelniczka, która jest zbulwersowana sytuacją jaka ją spotkała w autobusie firmy Translub.

Dziś (wczoraj - przyp.red.) po raz kolejny miałam wątpliwą przyjemność jechać autobusem Translubu, z mokrymi siedzeniami. Sytuacja powtarza się za każdym razem, gdy pada deszcz. Skutkiem tego była mokra odzież kilku pasażerów, którzy tak jak ja, nie zauważyli przesiąkniętych wodą krzesełek. Opuszczając pojazd mieliśmy porządnie zmoczoną odzież. Nie wierzę, że kierowca nie zauważył wcześniej tego faktu, tym bardziej, że podłoga autobusu była w tych miejscach mokra. Poranna sytuacja miała miejsce w autobusie lini 603, który wyjeżdżał z pętli Łęczyca o godzinie 7.10 (wczoraj - przyp.red.). Dodam, iż nie jest to pierwsza sytuacja tego typu. Wcześniej w autobusie nr 602, woda kapała ludziom na głowę - napisała zdenerwowana Czytelniczka (pis.oryg.).

Sprawę przekazujemy do firmy Translub.

Izabella Chodorowska

Odpowiedzi

...

Może się mylę, ale przepraszam kiedy kierowca niby ma wycierać siedzenia w autobusie? Podczas kierowania nim? Moja droga Pani wystarczy wyjąć chusteczki higieniczne i samemu wytrzeć zanim się usiądzie, pogoda jaka jest każdy widzi ale trudno oczekiwać od kierowcy że będzie na każdym przystanku sprawdzał czy fotele są suche. Inna sprawa, że pasażerowie sami powinni zadbać o to by nie kłaść np. Parasoli na siedzeniach.

Pasazerka w pop poście tak do konca nie ma racji. Kierowca wie ze autobus cieknie i siedzenia są mokre ale szefostwo każe takimi wozami jechać i nie ma nic do gadania

I znowu bezczelni pasażerowie translubu oczekują normalności. Czystych i punktualnych autobusów, uprzejmych kierowców. Myślę, że tak jak nowych dróg, nie doczekamy się tego w Luboniu.

Szanowna Pani kierowca za to nie moze poniwaz pasazerowie otwiraja sami okna bo im za cieplo i trakcie jazdy kierowca nie moze biegac po autobusie i zamy kac oknaa jesli Pani widziala ze fotel jest mokry to nietrzabylo siadac i tyle.

Nie wierze, że komuś w takiej sprawie chciało się pisać - żenujące droga Pani/ Czytelniczko

Proponuje zamknąć okna, zabić deskami albo zatrudnić w każdym autobusie sprzątaczkę która będzie sprzątała po hołocie i jeszcze na każdym przystanku będzie wysiadała i wycierała ławki i wiaty przystankowe

a to dobre hahaha!!!!

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Rzeźnik - wykrawacz PRACA w NIEMCZECH - od zaraz
 • Dam pracę
  14,74 zł brutto/h! Pracownik produkcji! zapewniony dojazd!
 • Dam pracę
  Pracownik ogólnobudowlany
 • Dam pracę
  Murarze do Belgii
 • Dam pracę
  Cieśla zbrojarz
 • Dam pracę
  Elektryk
 • Dam pracę
  Spawacz
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki