Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Znaleziono psa!

Na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada a Słowackiego znaleziono kolejnego zbłąkanego pieska. Jeśli nikt się nie zgłosi po czworonoga zostanie on odwieziony do schroniska w Poznaniu. Jeśli ktoś rozpoznaje psiaka to prosimy o kontakt z firmą Kom-Lub telefon 61 813 05 51.

izi

fot.: 

Odpowiedzi

Przy tym tępie znajdywanie psaków na ulicy w Luboniu zabraknie psów do gubienia .

miałobyć tempo

To prawda, ja tez jestem zbulwersowana zaniedbywaniem zwierząt, bo to jest zwykłe zaniedbanie.

W związku z coraz częściej pojawiającymi się zdjęciami znalezionych/zgubionych psów- jak znalazca odróżnia, czy pies się zgubił, czy jest na blauce? Może niepoważne to moje pytanie, ale psy mają zdaje się doskonały węch, może jeśli miałyby szansę same wrócić do domu, to by wróciły? Czy jest jakiś obowiązek zgłaszania i wyłapywania wałęsających się psów? Jak to wygląda z punktu widzenia prawa? Też mam psa, ma przewieszkę z moim nr telefonu i swoim imieniem, pilnuję go, ale są psy uciekinierzy. Wiem, ze to nieodpowiedzialność ludzka sprowadza na nie stres związany z ucieczką, porzuceniem itp, ale też jest stres, że pies akurat wraca do domu, a tu go łapią i ląduje w schronisku...

Jedne same wychodzą z domu, drugie są porzucane.. ważne jest to żeby im się w tym czasie nic nie stało. Komlub o ile wiem dostaje kasę za odłowienie więc im zależy... Jedną czy dwie doby są w "przechowalni" na ich terenie. Potem jada na Bukowską. Nawet zdarza się, że "właściciel" zostaje powiadomiony-namierzony i nie odbierze psa bo musi zapłacić za to. Tak czy owak odpowiedzialny za to jest człowiek. Nie wolno dopuszczać do takich sytuacji bo jak czytam, że WRACA... aż raz nie wroci... to samo odnośnie zostawiania pod sklepami. Nie powinno się tak robić. Co innego w piekarni.. ok, wchodzę 2-3 osoby i wychodzę.Ale w Biedrze, Inter.. gdzie się spędza min 1/2h w expresowym tempie... No ludzieeee!! litości..

że niby co? otwierają sobie drzwi i ida na piwo???

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Bezpłatna usługa koloryzacji.
 • Dam pracę
  Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
 • Inne
  Czasowa opieka nad pieskiem
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znaleziono iPhone
 • Inne
  Skradziono rower
 • Inne
  Ukradziono rower