Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Tłumy na plaży miejskiej w Luboniu - problemy z parkowaniem?

Wczoraj nastapiło oficjalne otwarcie plaży miejskiej w Luboniu. W tym dniu przygotowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych, dlatego też nie dziwi fakt, że ulica Rzeczna zapełniła się zaparkowanymi samochodami. Szkoda, że niektórzy kierowcy zapomnieli, że wał przeciwpowodziowy nie jest miejscem do parkowania. Parking został wyznaczony wzdłuż boiska i każdy kto chciał pozostawić swój pojazd znalazłby miejsce do tego wyznaczone. Wiele wolnych miejsc znajdowało się między innymi obok bramy wjazdowej na główną płytę boiska. Niektórzy kierowcy zwłaszcza wieczorami mają jeszcze większą fantazję i zjeżdżają z wałów samochodami. Jak widać plaża miejska cieszy się dużą popularnością. ale apelujemy jednak do kierowców, aby parkowali w miejscach do tego przeznaczonych.

Wczoraj od rana odbywały się zajęcia z jogi i areobiku, natomiast po godzinie 15.00 odbyły się zajęcia sensoryczne dla najmłodszych oraz zajęcia z behawiorystą dla właścicieli psów i kotów. 14 czerwca br. mieszkańcy Lubonia zostaną zaproszeni na pierwszy seans filmowy w ramach letniego kina na plaży miejskiej.

izi

Odpowiedzi

A gdzie podczas takiej imprezy jest Straż Miejska?

Nie ma to jak przyjechać autem na plażę.

A te auta parkujące na wale przeciw powodziowym to co???
Nie tak dawno było wielkie larum,że auta rozjeżdżają wał i niszczą go.
Pozdrawiam

Sm

W niedziele sm ma wolne...

Komu się podoba siedzenie na słońcu przy +30 w tłumie ludzi gdzie nie można się schłodzić w wodzie? Jacyś masochiści czy co ci ludzie?

Leżą na tej niby plaży i gapią się bez przerwy w te głupie tablety!Trzeba było zrobić ją w centrum Lubonia przy McDonaldzie!Atrakcje takie same (bez możliwości popływania) , więcej miejsc postojowych! i można by coś gotowego i pożywnego przekąsić!

;-)

Było bardzo fajnie na plaży, super pomysł, dzieci fajnie się bawiły a rodzice odpoczywali. Podejrzewam, ze sąsiedzi plaży miejskiej są nieco zirytowani, że już nie maja takiej ciszy jak kiedyś.
Pani Burmistrz zachowała się super, dziękujemy

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Bezpłatna usługa koloryzacji.
 • Dam pracę
  Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
 • Inne
  Czasowa opieka nad pieskiem
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znaleziono iPhone
 • Inne
  Skradziono rower
 • Inne
  Ukradziono rower