Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Uciążliwi klienci sklepów - list do redakcji

Temat wraca jak bumerang wraz z nadejściem cieplejszych dni. Amatorów mocniejszych trunków, którzy postanawiają spożywać je zaraz po wyjściu ze sklepu nie brakuje. Informacje o zakazie spożywania alkoholu w obrębie sklepu są najczęściej ignorowane.

O sytuacji związanej z takim procederem napisał do nas jeden z Czytelników.

Czy ktoś zauważył, że przy sklepie przy ulicy (miejsce znane redakcji) odbywają się libacje alkoholowe? - pyta Czytelnik.

Jednak takie pytanie mogliby postawić mieszkańcy wielu części Lubonia. Stali klienci takich przybytków oprócz spożywania napojów alkoholowych w miejscu publicznym załatwiają również swoje potrzeby fizjologiczne najczęściej pod płotami okolicznych domów, a także zaśmiecają otoczenie butelkami i niedopałkami papierosów. Co mogą zrobić mieszkańcy? W takich sytuacjach mogą zawiadomić Straż Miejską lub Policję.

izi

Odpowiedzi

A gdzie to jest? Bo z tego co czytam to akurat mi to nie przeszkadza.....

Dajcie spokój grupce panów w różnym wieku, która chce się wspólnie napić piwa i pogadać, a ,że robią to pod sklepem ?a gdzie mają robić?,musi być możliwość szybkiego uzupełnienia trunków!Grupka podpitych, nastawionych raczej obojętnie do przechodniów panów stojących pod sklepikiem z alkoholem to taki nasz nieodłączny folklor od dziesiątków lat i nie zmieni tego żadna Unia!Co się tyczy potrzeb fizjologicznych to owszem niechby sklep postawił toi-toi i po sprawie!Przyjdą mrozy to zaczniecie bredzić o smogu? i tak w kółko Macieju !

..

Co ty chłopie za przeproszeniem pier.olisz? Grupa meneli chlejaca trunki, których nie miałbym odwagi spróbować i sikająca na wszystko dookoła (i załatwiająca inne potrzeby przy okazji) to nasz folklor? ToiToi stawiane przez sklepy? Może jeszcze stoliki i panią tańcząca dla towarzystwa dżentelmenów? Jest zakaz picia w miejscach publicznych. Jedyne na co zasługują panowie, to mandat i kop w du.ę, żeby przestali szpecić przestrzeń miejską puszkami, butelkami, petami i swoimi fekaliami. Nie pozdrawiam.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  PRACA W LUBONIU
 • Dam pracę
  Praca dla nauczycieli w klasach 4-6
 • Inne
  zaginął piesek
 • Inne
  Znaleziono
 • Dam pracę
  Opieka z zamieszkaniem u osoby starszej min 1600 GBP netto-miesiąc
 • Dam pracę
  Praca dla pomocy aptecznej
 • Dam pracę
  Zbrojarz do pracy w prefabrykatach
 • Dam pracę
  Technik ds. utrzymania ruchu