Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Luboński i Stella przegrały, Pogrom wygrywa

W ostatnim spotkaniu Luboński KS zmierzył się na boisku przy ulicy Szkolnej z drużyną Warty Śrem. Niestety, podopieczni trenera Jacka Paska przegrali kolejne spotkanie 5:1. Luboński KS z dorobkiem 14 punktów zajmuje cały czas ostatnie miejsce w tabeli.

Na wyjeździe swoje spotkanie rozegrała Stella Luboń. Drużyna z Lubonia uległa zespołowi Kłos II Zaniemyśl 2:1. Z 19 punktami Stella plasuje się na 11 pozycji w tabeli.

Po ostatnim meczu zrehabilitował się Pogrom Luboń, który pokonał na wyjeździe Okoń Sapowice 2:0. Pogrom z dorobkiem 45 punktów zajmuje 4 miejsce w tabeli.

W 24 kolejce Luboński KS zmierzy sie z drużyną Orkan Jarosławie. Spotkanie, które rozegrane zostanie na wyjeździe zaplanowano na 2 czerwca br. o godzinie 15.00. Z kolei przeciwnikiem Stelli Luboń będzie zespół Jurand Koziegłowy. Spotkanie zaplanowano 31 maja br. o godzinie 14.00 na stadionie przy ulicy Szkolnej. Piłkarze Pogromu Luboń rozegrają swoje spotkanie w dniu 3 czerwca o godzinie 14.00 na boisku przy ulicy Szkolnej, gdzie będą podejmowali drużynę Odlew Poznań.

Izabella Chodorowska

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekunka
 • Dam pracę
  Hurtowania Spożywcza - Komorniki - 6300 brutto
 • Dam pracę
  Specjalista ds. techniczno-handlowych, branża elektryczna
 • Dam pracę
  pracownik ochrony Luboń
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier