Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Podejrzany mężczyzna zaczepia dzieci?

Wczoraj na nieformalnej stronie grupy ze Świerczewa w Poznaniu pojawił się niepokojący wpis dotyczący mężczyzny, który porusza się srebrnym samochodem i zaczepia uczniów podstawówki zapraszając ich do pojazdu.

Nasze dzieci zgłaszają że jeździ facet srebrnym autem i zaczepia dzieci mojemu synowi dał 10 na lody i pytał czy sam może chodzić do sklepu następnym razem może go chcieć zabrać do sklepu i wiecie co może być dalej. Dzisiaj córka moich znajomych zaczepiona prawdopodobnie przez tego samego faceta też srebrne auto . Zapytał gdzie jest ulica łozowa jak zaczęła tłumaczyć zapytał czy pojedzie z nią żeby mu pokazała a on ją odwiezie i zapłaci. Udostepniajcie trzeba gościa namierzyć. Uczulcie swoje dzieci żeby w takiej sytuacji uciekały do domu - czytamy w poście opublikowanym przez panią Angnieszkę (pis.oryg.).

W związku z zaistniałą sytuacją apelujemy o czujność, a w razie zauważenia podejrzanych osób oraz pojazdów najlepiej niezwłocznie skontaktować się z policją.

hak

fot.: 

Odpowiedzi

Czy ktoś jest wstanie podać w jakich okolicach sytuacja miała miejsce najlepiej ulice wtedy postaramy się go namierzyć
Dziękuję

Mężczyzna widziany był w barakach przy ulicy Opolskiej oraz przy ul.Góreckiej "Panorama" na przystanku autobusowym.Podobno też na ul.Buczka przy boisku/placu zabaw.

"Czy mogę prosić kogoś o kontakt?? Byłam wczoraj na Góreckiej stałam na przystanku i ten pan do mnie podjechał i pytał się dokładnie o ULICE Łozową i pytał czy nie jadę czasem w tym kierunku". "Jest to Srebrna Skoda. Na bocznej szybie od strony pasażera jest osłonka przeciwsłoneczna z napisem DHL" art.ze strony NIEFORMALNA GRUPA ŚWIERCZEWSKA

Gość w srebrnym aucie zaczepił również dzieci w okolicach Niepruszewa i Buku

No właśnie- grupa ze Swierczewa, ale Lubon, Swierczewo, Debiec- to dosyc spory obszar Da sie go jakos "zawęzić" ? Ale i tak nalezy zwiekszyc uwage w poblizu szkół....przede wszystkim

Dlatego jestem goracym zwolennikiem uczenia dzieci samoobrony, zeby wiedzialy, ze zbokola mozna kopnac w przyrodzenie. Zamiast tracic czas na jakies lekcje religii, nauka samoobrony

Nauka samoobrony faktycznie się przyda np. 3-4 letniemu dziecku...jeśli facet złapie takie dziecko to na pewno mu się wyrwie z rąk i pomyśli o tym żeby kopnąć faceta ( dużo większego i silniejszego od siebie ) np.w przyrodzenie... Proponuję zastanowić się nad sensem wypowiedzi. Tak zachować się może nastolatek a nie dziecko przedszkolne.

Przedszkole dzieci na pewno będą chodzić same po ulicy

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  PRACA W LUBONIU
 • Dam pracę
  Praca dla nauczycieli w klasach 4-6
 • Inne
  zaginął piesek
 • Inne
  Znaleziono
 • Dam pracę
  Opieka z zamieszkaniem u osoby starszej min 1600 GBP netto-miesiąc
 • Dam pracę
  Praca dla pomocy aptecznej
 • Dam pracę
  Zbrojarz do pracy w prefabrykatach
 • Dam pracę
  Technik ds. utrzymania ruchu