Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Bieg na Powitanie Lata

Luboński Klub Biegacza serdecznie zaprasza na organizowany z okazji Dni Lubonia Bieg na Powitanie Lata, który wystartuje 10 czerwca o godzinie 9.00 sprzed stadionu przy ul. Rzecznej. Bieg na Powitanie Lata odbywał się już w poprzednich latach w formule biegu 24- lub 12-godzinnego, prowadzącego ulicami Lubonia lub nad Wartą. W tym roku postawiliśmy na zawody w formie tradycyjnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się pościgać, pobiegać, pochodzić z kijkami albo bez lub też po prostu spędzić czas w ciekawy sposób do udziału w naszej imprezie. Około dziewięciokilometrowa trasa biegu została w przeważającej części została wytyczona w Lasku Majońskim, miejscu mało znanym dla większości mieszkańców naszego miasta. Po drodze czeka wiele niespodzianek (np. nie każdy wie, gdzie w Luboniu można zobaczyć tramwaje) - na tej trasie nie można się nudzić a satysfakcja z ukończenia zawodów gwarantowana. Oprócz satysfakcji zapewniamy atrakcyjne nagrody, medale dla wszystkich uczestników i sympatyczną atmosferę. Bieg objęty jest patronatem honorowym Burmistrza miasta Lubonia.
W każdą środę o godz. 19.00 zapraszamy na treningi , wiodące trasą naszego biegu. Startujemy spod Wzgórza Papieskiego. Każdy jest mile widziany, nikogo nie zostawiamy na trasie.
Link do zapisów można znaleźć na naszej stronie internetowej lubonskikb.pl. Koszt udziału w imprezie wynosi 40 zł. Limit uczestników to 200 osób. Zapraszamy biegaczy i zawodników NW.
Mamy nadzieję, że dzięki licznemu udziałowi lubonian i nie tylko nasza impreza na stałe wpisze się w kalendarz biegowy Poznania i okolic.

Luboński Klub Biegacza


http://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/lubon-biega

Strona FB Biegu:
https://www.facebook.com/BiegNaPowitanieLata/

Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/1677642872320478/

fot.: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Sprzedam
  Kia Carnival CRDi, ogromne auto, 2003, hak, relingi, sprawne!
 • Kupię
  Dominika
 • Dam pracę
  Korepetycje
 • Szukam pracy
  Sprzątanie
 • Szukam pracy
  Opieka
 • Dam pracę
  MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÖZKI WIDLOWE
 • Dam pracę
  Praca na stacji paliw w Luboniu.
 • Dam pracę
  zatrudnię Pracownika