Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Rozpoczęła się przebudowa boiska przy ulicy Rzecznej

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczęła się przebudowa boiska lekkoatletycznego wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną przy ulicy Rzecznej. Zakres prac obejmuje między innymi prace rozbiórkowe trybuny wraz z pomieszczeniem komentatora, prace demontażowe ogrodzeń, rozbiórkę nawierzchni bieżni, prace budowlane dla wykonania boiska lekkoatletycznego wraz z boiskiem piłkarskim oraz bieżnią lekkoatletyczną. W zakresie prac budowlanych jest także rekultywacja nawierzchni trawiastej boiska piłkarskiego. Jako prasa mamy również wielka nadzieję, że pomyślano o dziennikarzach i doczekamy się pomieszczenia dla mediów, z którego będzie można śledzić poczynania zawodników na murawie i przeprowadzać dla Państwa relację.

izi

Odpowiedzi

Czy Redakcja dysponuje jaką wizualizacja bądź planami przebudowy stadionu?

Niestety, na razie nie

Świetna wiadomość. Mam tylko nadzieję, że stadion, a co za tym idzie bieżnia, będą ogólnodostępne gdy nie będą się odbywały żadne zawody ani treningi. Fajnie by też było, jak by w Luboniu powstał jakiś SKS lekkoatletyczny, albo nawet jakiś mały klub :D Była by jakaś alternatywa dla dzieci, bo u nas to tylko piłka, piłka i piłka

Przecież jest Luboński Klub Biegacza. Zapraszamy na nasze treningi w każdą środę o godzinie 19 oraz poniedziałki o godzinie 21 (początkujących) na Wzgórze Papieskie przy rondzie Żabikowskim.

Młodzież i dzieciaki nie garną się do sportu - taka jest prawda!Wystarczy na co dzień zobaczyć jaka mizerna jest frekwencja na stadionie!Najbardziej młodzieży i dzieciakom wychodzi serfowanie czyli bezmyślne gapienie się godzinami w ekrany smartfonów!!!Jedyna nadzieja w emerytach że na przebudowanym stadionie będą biegać, skakaćw dal i o tyczce!

A czyja to jest wina?

Jak to czyja wina?Jasne ,że mamusi i tatusia, pewnie też się lenią i wałkonią gapiąc codziennie godzinami w telefon a dziecko tylko naśladuje!

Świetnie... :) wielka szkoda tylko, że bieżnia nie jest ogólnodostępna...:-(

Trybuny będą powiekszone?

Tak do 3000 i zadaszone

Piszesz serio? Skad pieniadze na to?

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca dla nauczycieli w klasach 4-6
 • Inne
  zaginął piesek
 • Inne
  Znaleziono
 • Dam pracę
  Opieka z zamieszkaniem u osoby starszej min 1600 GBP netto-miesiąc
 • Dam pracę
  Praca dla pomocy aptecznej
 • Dam pracę
  Zbrojarz do pracy w prefabrykatach
 • Dam pracę
  Technik ds. utrzymania ruchu
 • Wynajem - szukam
  Wynajmę/podnajmę lokal