Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Pogrom Luboń gubi 3 punkty

Byliśmy świadkami szalonego spotkania w Luboniu tym razem zakończonego bez happy endu. Pierwsza połowa to dobra gra Pogromu Luboń, rywal stwarzał sobie groźne sytuacje właściwie tylko po stałych fragmentach gry. Pierwszą bramkę goście strzelili sobie sami, dobrze w tej sytuacji zachował sie Michał Jankowski, który wymusił na rywalu błąd. Wynik sporkania na 2:0 podwyższył w 41 minucie Maciej Matuszalski i do szatni Pogrom schodził w dobrych nastrojach. W drugiej połowie obraz gry uległ zmianie i to rywale grali lepiej, mimo tego to zawodnicy z Lubonia strzeli kolejnego gola. W 67 minucie pięknym skutecznym uderzeniem popisał się Maciej Matuszalski, była to jego 19-sta bramka w sezonie.
Wydawało się, że wynik 3:0 wystarczy do zdobycia 3 pkt, niestety Zawisza Dolsk po dwóch rzutach karnych oraz wolnym wyrównała stan spotkania. Ogromna szkoda bo rywal doprowadził do remisu w ostatniej minucie meczu.

Szymon Owsianny

Pogrom Luboń – Zawisza Dolsk 3:3

Skład: T.Kubiak – Lulka, Szymczak, Garczyński, Cubal – Wierzbiński, Skwaryło, Shevchenko(85’Machura), D.Kubiak(77’Stangierski) – Matuszalski(90’Jarożyński), Jankowski (72’Wisniewski)

Trener: Rajmund Sobkowiak

Gole:
-pierwsza bramka gol samobójczy
-Maciej Matuszalski 2

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginęła kotka w okolicy ul. Krętej!
 • Dam pracę
  Pani do sprzatnia
 • Inne
  Zaginął kot
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie