Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Kosz na śmieci wizytówką?

Od kilku dni pogoda nas rozpieszcza. Piękne słońce, ciepły wiatr sprawiają, że każdy z ochotą spędza czas na łonie natury. Niestety, nie wszyscy potrafią uszanować środowisko. Jeszcze nie rozpoczął się sezon letni, a przy lubońskiej plaży już bałagan. Na plaży miejskiej w Luboniu choć ta nie została jeszcze w tym roku oficjalnie otwarta pojawiają się miłośnicy spędzania czasu pod chmurką. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby niektóre osoby nie zostawiały po sobie butelek i śmieci, które zamiast wyrzucić do kosza pozostawiają po prostu na ulicy. Najczęściej opakowania po zjedzeniu pewnych znanych fast foodów można znaleźć pod płotem boiska. Zwracamy się z prośbą, aby na przyszłość zadbać o otaczające nas środowisko i śmieci zostawiać w miejscach do tego przeznaczonych. 

izi

Odpowiedzi

nie tylko tam !!! w całym Luboniu ludzie nie wiedzą do czego służą kosze na śmieci !!! Wzgórze Papieskie, skwerek przy Straży Pożarnej ,ul Niezłomnych i Szachty od tej strony ,dwie najgłówniejsze ulice Lubonia jak Żabikowska czy Kościuszki i wiele ,wiele placów zabaw dla dzieci !!! tereny przylegające do sklepów np Netto ,Biedronki itp.Podobno mamy w mieście Straż Miejską ??!!!ups ,przepraszam ,oni są od wyższych zadań !!!

Cd

Masz racje Luboń brudem stoi. Okolice Biedronki przy rondzie to wysypisko śmieci zgłaszane do Straży Miejskiej kilkakrotnie ze skutkiem nadal widocznym. Lubońska Straż działa dokładnie tak jak władze naszego miasta, którym podlega - warto o tym pomyśleć przy najbliższych wyborach.

Dokładnie tak jest! Mam kilka zdjęć z Wzgórza! śmieci po jedzeniu, butelek po alkoholu w brud. Na Kościuszki na wysokości od Netto w stronę do hotelu naliczyłam 47 butelek po wódce rożnej wielkości!!! o czym to świadczy??? Pretensje do właścicieli psów mają a sami syf robią , nie sprzątają po sobie i 70% ochlapusów tu mieszka chyba.. Jam można chlać z gwinta na ulicy i nawet tej butelki do kosza nie wrzucić.. WSTYD!

Zobaczcie jak wygląda dno strumyka w Luboniu przy mostku na ul.Stefana Batorego! To alejka kasztanowa równoległa do torów kolejowych prowadząca do siedziby Straży Miejskiej wyłączona z ruchu samochodowego!Czego tam nie ma! opony, miski wiaderka plastikowe, szmaty.Widać że służby porządkowe są do innych celów, a może o tym nic nie wiedzą?.Cała nadzieja w akcji sprzątanie ziemi!

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Malarz konstrukcji i wyrobów metalowych Belgia
 • Dam pracę
  Hydraulicy Belgia
 • Dam pracę
  Murarze Belgia
 • Inne
  Korepetycje z chemii i biologii - zakres gimnazjum i szkoła podstawowa
 • Dam pracę
  Zatrudnię kierowcę z kategorią C
 • Dam pracę
  praca w ogrodzie
 • Dam pracę
  Robotnik drogowy Belgia
 • Dam pracę
  Spawacz Belgia