Pogrom Luboń dopisuje 3 oczka

Pogrom Luboń, po bardzo zaciętym meczu obfitującym w ciekawe sytuacje wygrał wyjazdowe spotkanie z UKS Śrem 1:2. Obecnie Pogrom traci do lidera 4 oczka, ale ma rozegrane o jedno spotkanie mniej.

Początek meczu nie był dla nas szczęśliwy, bo już w 15 minucie spotkanie przegrywaliśmy 1:0 po kontrowersyjnym rzucie karnym. Mimo wielu sytuacji nie potrafiliśmy wyrównać stanu meczu, czasem brakowało szczęścia, innym razem cudownymi paradami popisywał się bramkarz gospodarzy. Zespół był jednak w ten dzień niesamowity i do ostatnich minut walczył o korzystny wynik. Efekt był taki, że wyrównaliśmy w 87 minucie, a następnie dobiliśmy rywala w doliczonym czasie gry. Brawo drużyna !!!!! - powiedział po spotkaniu prezes Pogromu Luboń Szymon Owsianny.

Bramki dla Pogromu Luboń zdobyli:
87' Maciej Matuszalski (asysta Norbert Stangierski)
90'+Adam Wiśniewski (asysta Michał Jankowski)