Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

7 kwietnia br. otwarcie Centrum Sportowe Fitart & Rankor Athletics

Od 1 stycznia 2018 roku klub fitness w hali LOSIR zmienił zarządcę. Przez trzy miesiące wprowadzane były zmiany na potrzeby nowego najemcy. Prace remontowe obejmowały salę do zajęć grupowych, siłownię oraz recepcję. Obecna oferta klubu obejmuje szeroką gamę zajęć fitness, indoor cycling, siłownię, treningów crossfit, treningów personalnych.

Centrum Sportowe Fitart & Rankor Athletics zostało stworzone z myślą o zdrowiu. Podstawą zdrowego stylu życia jest aktywność fizyczna, ale ćwiczyć trzeba świadomie, by osiągnąć zamierzony cel. Powodów i motywacji do trenowania jest wiele: chęć schudnięcia, walka z bólem kręgosłupa, wymodelowanie sylwetki, powrót do ogólnej sprawności np. po kontuzjach, itd. Zależy nam na tym, aby każdy znalazł u nas odpowiednią dla siebie formę treningu – mówi Agnieszka Buciora właścicielka Klubu FitArt.

Centrum posiada szeroką ofertę zajęć fitness: zaczynając od form dynamicznych jak Zumba czy Trampoliny, poprzez ćwiczenia prozdrowotne takie jak Joga, Pilates czy Zdrowy Kręgosłup a kończąc na treningach siłowych i kondycyjnych takich jak Body Workout czy też Pump. Dla fanów roweru stworzony został osobny grafik zajęć spinningowych. Strefę Crossfit reprezentuje Rankor Athletics. Od 3 kwietnia 2018 roku wystartowały treningi grupowe. Pierwsze rozpoczynają się już o 6.30 rano. Zwolennicy wolnych ciężarów oraz ćwiczeń we własnym zakresie mogą korzystać ze sprzętu na siłowni, która została powiększona oraz wyposażona w sprzęt do CrossFit’u.

Centrum Sportowe do aktywności fizycznej zachęca również najmłodszych. Od godziny 16:00 do 19:00 odbywają się dla nich różne rodzaje zajęć m.in. Hip hop, Gimnastyka artystyczna, Akrobatyka, Show Dance, Kids Art i Tańczące Brzdące.
W doborze kadry instruktorskiej stawia się na profesjonalizm i odpowiednie kwalifikacje, co przekłada się na bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów. Nad przebiegiem procesu treningowego czuwają najlepsi trenerzy.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Bezpłatna usługa koloryzacji.
 • Dam pracę
  Nastawiacz - kontroler zautomatyzowanej linii montażowej
 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Bezpłatna usługa koloryzacji.
 • Dam pracę
  Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
 • Inne
  Czasowa opieka nad pieskiem
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znaleziono iPhone