Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Problem z psami? - list do redakcji

Do naszej redakcji od dłuższego już czasu napływają listy od rozżalonej Czytelniczki, która nie rozumie zachowania mieszkańców miasta w stosunku do zwierząt.

W tej dziadowskiej miejscowości nikogo nie interesuje zagubiony pies czy kot... beznadziejny naród mieszka w Luboniu!! egoiści, zero empatii, wrażliwości.. Totalne dno... psy zawadzają wszystkim ale co pół metra butelki po alkoholu na trawnikach, chlejąca młodzież na placu zabaw w sobotnie wieczory, śmieci wszędzie... to ludziom nie przeszkadza... tylko zwierzęta im zawadzają.... a zagubionymi, ogłaszanymi nikt się nie interesuje... wstyd co tu za ludzie mieszkają...

W sobotę jakiś debil!!! zostawił swojego psa pod Netto!!! od 15 do 20!!!!!!! przywiązany pies samopas... wy Lubońskie g...!!!!!! mi już słów brakuje na ws debilizm!!! https://www.facebook.com/karolina.sos.397/posts/1878172079140995 spici wciąz chodzicie czy co??? co drugi dzień pies jest w przechowalni!! WIEŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚ!!!! - napisała wyraźnie zdenerwowana Czytelniczka (pis.oryg.).

Zwracam się do Urzędy Miasta, do Pani Burmistrz miasta Luboń, do odpowiednich do tego decydentów o zlikwidowanie ZAKAZÓW WPROWADZANIA PSÓW NA PLAC ZABAW. Oświadczam, że sporadycznie zdarza mi się wprowadzić moje male psy podczas kiedy nie ma na nim nikogo, wieczorem, na 10 min aby sobie chwilę pobiegały. Teren jest ogrodzony a zimą jest ciemno. Niestety mieszkańcy Lubonia, przeważnie STARZY mieszkańcy, nie mają świadomości tego co nam obecnie wolno decyzją naczelnego Sądy Administracyjnego,. Jest to przepis dotyczący całej Polski a nie mój kaprys. Zaznaczam, że korzystam z tego przywileju wyłącznie jak jest ciemno, sporadycznie i jak nie ma tam nikogo choć obecnie wolno mi wpuścić psy nawet wtedy kiedy bawią się tam dzieci. Mam dość zaczepiania mnie, robienia zdjęci, ubliżania mi na rożne sposoby, kierowania wyzwisk....Mieszkańcy Lubonia, jak nie macie co robić to się zajmijcie swoim domem, swoimi sprawami albo idźcie do kościoła się POMODLIĆ!!! Urzędnicy jeśli nie macie pieniędzy na zmianę tablic przed placami zabaw to wystarczy zamalować ten zakaz.
Proszę o konkretną reakcje i to nie pierwszy raz. Proszę o konkretną wypowiedź kiedy te tablice znikną??? - pyta Czytelniczka powołując się na orzeczenie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Częstochowie (https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zakaz-wyprowadzania-psa-nielegalny-sad-zdecydowal,769008.html). (pis.oryg.)

List przesyłamy do Urzędu Miasta Luboń.

Izi

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  PRACA W LUBONIU
 • Dam pracę
  Praca dla nauczycieli w klasach 4-6
 • Inne
  zaginął piesek
 • Inne
  Znaleziono
 • Dam pracę
  Opieka z zamieszkaniem u osoby starszej min 1600 GBP netto-miesiąc
 • Dam pracę
  Praca dla pomocy aptecznej
 • Dam pracę
  Zbrojarz do pracy w prefabrykatach
 • Dam pracę
  Technik ds. utrzymania ruchu