Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Kabaret Neo-Nówka w Luboniu

17 marca br. do Lubonia zawita Kabaret Neo-Nówka z programem "Kazik sam w domu". Występ odbędzie się o godzinie 19.30 w hali LOSIR. "Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Bilety w cenie od 60 złotych można nabyć w hali LOSIR ul. Kołłątaja 2 oraz na stronach internetowych: www.bilety24.pl, www.biletynakabarety.pl Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 601 711 781.

Mamy dla Państwa jedno podwójne zaproszenie, aby je otrzymać należy na facebooku https://www.facebook.com/gazeta.lubon odpowiedzieć na pytanie kto jest założycielem kabaretu Neo-Nówka? Kto pierwszy ten wygrywa :)

izi

Oczywiście założycielem kabaretu jest Roman Żurek! Miło nam ogłosić, że poprawnej odpowiedzi udzielił pan Arkadiusz Broda! Gratulujemy!

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Hydraulik-poszukiwany
 • Dam pracę
  Murarz, cieśla szalunkowy, kafelkarze
 • Inne
  Zagubiono
 • Dam pracę
  Kwalifikowany pracownik ochrony - Komorniki
 • Dam pracę
  Cieśla szalunkowy
 • Szukam pracy
  Pilnowanie choinek.
 • Dam pracę
  Zbrojarz, murarz – budowy na Dolnym Śląsku
 • Inne
  ZGUBIONO PEKE