Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Informacje z LKTS Luvena Luboń

Rozpoczęła się runda rewanżowa o Mistrzostwo III ligi w tenisie stołowym. Trzecioligowa drużyna LKTS Luvena Luboń w dobrym stylu rozpoczęła rozgrywki wygrywając u siebie po zaciętym meczu z wiceliderem WLKS Łobzonka Wyrzysk 7 do 3. Zespół wykonał kolejny krok w kierunku awansu do 2 ligi. Wysoką formę potwierdzili liderzy drużyny grający na pierwszym stole Maciej i Daniel zdobywając kolejny raz komplet punktów walnie przyczyniając się do ostatecznego zwycięstwa. Tenisiści stołowi LKTS Luvena Luboń są coraz bliżej realizacji celu na ten sezon awansu do 2 ligi. Przypomnijmy, że do II Ligi bezpośrednio awansują dwa najlepsze zespoły grupy mistrzowskiej. Wierzymy że LKTS na czele tabeli będzie do końca rozgrywek. Dziękujemy za doping licznie przybyłym na mecz kibicom.

Punkty dla LKTS-u zdobyli:
Maciej Wiśniewski 2.5
Daniel Welke 2.5
Patryk Pyśk 1.5
Piotr Kołdyka 0.5

3 Grand Prix Polski Juniorek Łomża

W dniach 23-25 lutego w Łomży odbyło się 3 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym. Luboń reprezentowały: Maja Zielińska, Anita Chudy i Zuzanna Sułek.
Maja i Anita awansowały do turnieju głównego dzięki wywalczeniu awansu w styczniowych eliminacjach wojewódzkich. Zuzia awans wywalczyła podczas piątkowych kwalifikacji w których startowało 49 zawodniczek. W sobotę w stawce złożonej z zawodniczek ekstraklasy i 1 ligi dziewczyny zakończyły turniej odnosząc kilka zwycięstw. Celem dziewczyn wspólnym będzie walka o awans do I ligi, aby rywalizować na co dzień z zawodniczkami na wysokim poziomie. Indywidualnie i drużynowo Anita i Maja powalczą o awans na Mistrzostwa Polski Juniorek, które odbędą się pod koniec kwietnia w Krośnie. Zuzia rywalizuję jeszcze w kategorii kadetek.

Wyniki

33-40 SUŁEK Zuzanna 2003
 
49-56 ZIELIŃSKA Maja 2001
 
57-64 CHUDY Anita 2000


Piotr Ciszak

fot.: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Bezpłatna usługa koloryzacji.
 • Dam pracę
  Nastawiacz - kontroler zautomatyzowanej linii montażowej
 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Bezpłatna usługa koloryzacji.
 • Dam pracę
  Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
 • Inne
  Czasowa opieka nad pieskiem
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znaleziono iPhone