Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Nowe placówki edukacyjne w Luboniu

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie, pragniemy w poniższej informacji przybliżyć Państwu zakres naszej działalności i zachęcić do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy niepublicznymi bezpłatnymi placówkami edukacyjnymi. Działamy w formie przedszkola i placówki rewalidacyjno-edukacyjno-wychowawczej z przeznaczeniem dla dzieci od 2,5 roku życia z niepełnosprawnościami sprzężonymi, we wszystkich możliwych stopniach niepełnosprawności oraz z Autyzmem posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Po ukończeniu edukacji przedszkolnej nasi wychowankowie mają możliwość kontynuowania nauki i opieki na dalszych etapach edukacji. Ponadto, prowadzona przy placówce Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna świadczy usługi wszechstronnej diagnozy dzieci od chwili narodzin oraz zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju.
• Nasze ośrodki są placówkami nieodpłatnymi, w których rodzice nie ponoszą kosztów edukacji, rehabilitacji i opieki, w których realizowany jest obowiązek przygotowania przedszkolnego i obowiązek szkolny.
• Nasz personel to wysoko wykwalifikowani specjaliści spełniający wymagania stawiane kadrze pracującej na rzecz dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym: Nauczyciel-terapeuta, Psycholog, Neurologopeda, Oligofrenopedagog, Tyflopedagog, Surdopedagog, Surdologopeda, Terapeuta behawioralny, Fizjoterapeuta,
Terapeuta Integracji Sensorycznej, Terapeuta ortezy dynamicznej Dunag 02 oraz Terapeuta NDT Bobath.
• W ramach zajęć oferujemy naszym wychowankom edukację zgodną z podstawą programową, usprawnianie ruchowe, naukę samoobsługi, wielozmysłowe poznawanie świata, kształtowanie umiejętności społecznych, komunikację werbalną i pozawerbalną (w tym metodą PECS).
Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin i dzieci z dysfunkcjami neurorozwojowymi rozpoczęliśmy nabór do drugiego ośrodka OREW EMEDEA – w Luboniu, przy ul. Jana III Sobieskiego 97 A, w którym przewidujemy około pięćdziesięciu miejsc.
Zapisy dzieci, zapoznanie się z metodami pracy, szczegółowe informacje o placówkach można uzyskać pod numerem telefonu – (61) 222 00 04 lub osobiście w placówce macierzystej przy ul. Bosej 15 w Poznaniu. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.orewemedea.pl lub profilu na FB https://www.facebook.com/orew.emedea/.

Dyrekcja
M.Maślak B.Depczyńska

 

 

fot.: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Magazynier - Plewiska
 • Dam pracę
  Magazynier
 • Dam pracę
  Praca dla Murarzy
 • Sprzedam
  Kuchnia do zabudowy 1200 złoty
 • Dam pracę
  Zatrudnię kasjerów
 • Dam pracę
  PROSTE CZYNNOŚCI PRODUKCYJNE (Poznań, Jeżyce)
 • Dam pracę
  MECHANIK 200.204
 • Dam pracę
  Nauczyciel języka angielskiego do przedszkola w Luboniu