Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Podejrzany mężczyzna zaczepia dzieci? [AKTUALIZACJA]

Dzisiaj Facebook obiegła wiadomość o mężczyźnie, jeżdżącym najprawdopodobniej małym, wiśniowym samochodem, który zaczepia uczniów podstawówki i zaprasza ich do pojazdu. Informację taka dotarła do Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Poniżej publikujemy treść wiadomości jaka została przez Rodziców również opublikowana w internecie.

W dniu 1 lutego w godzinach wieczornych miała miejsce następująca sytuacja. Przy skrzyżowaniu Kołłątaja i Westerplatte przy dziewczynce (klasa 4) zatrzymał się obcy samochód. Kierowca otworzył okno i zachęcił ją do wejścia do auta, mówiąc, że w środku jest już jej siostra. Dziewczynka powiedziała, że ona nie ma siostry i uciekła. Niedaleko czekała na nią mama. Wiemy tylko, że kierowcą był mężczyzna, a samochód był mały, może wiśniowy (?). Sprawa może być poważna. Bardzo proszę o porozmawianiu w domu z dziećmi na temat zachowania w takiej sytuacji. Przede wszystkim o niereagowaniu na takie zaczepki i nie rozmawianiu z obcymi. (pis.oryg.)

W związku z zaistniałą sytuacją apelujemy o czujność, a w razie zauważenia podejrzanych osób oraz pojazdów najlepiej niezwłocznie skontaktować się z policją.

AKTUALIZACJA - Lubońska policja została również powiadomiona o zdarzeniu, ale zwraca się z wielką prośbą, aby natychmiast dzwonić po patrol, kiedy zauważy się podejrzane osoby lub samochody. Warto też zapamiętać jak najwięcej szczegółów np. markę samochodu, kolor pojazdu, wygląd człowieka, który zaczepia. 

Na FB pojawiła się informacja, że mężczyzna najprawdopodobniej ma około 40 lat i krótkie włosy. 

hak

Odpowiedzi

A w szkole lub okolicy nie ma monitoringu , żeby obejrzeć i złapać skubańca. Jak wiadomo o której to było godzinie nie powinno być problemu z ustaleniem tożsamości

Tak samo mały samochód to rzeczywistości dużo daje. Może wiśniowy? 3 latek już odróżnia dobrze kolory. Tak samo może wiek plus minus, lub cokolwiek. Przecież to dużo nam nie daję. Teraz każdy ma się bać małych samochodów. Bardziej szczegółowo może podać informacje.

Z monitoringu nie da się ustalić złodzieja roweru, taka jest przeważnie jakość, nie szalejmy. Choć może auto będzie widać.

Jeśli to było wiśniowe bmw, to prawdopodobnie ten sam pedofil który zaczepiał kiedyś moją córkę pod Żabką na Kościuszki... Sprawa była zgłoszona na Policji w Luboniu, okazało się, że gość jest faktycznie pedofilem i zaczepiał też inne dzieci w Luboniu i okolicach...

Ile lat miał facet plus minus ? Siedzi ...?

Mezczyzna również pojawił się w puszczykowie

Tak naprawdę to ta cała historia jest zmyśloną bajeczką. Ta dziewczynka to sobie zmyśliła. Żadnego zaczepiania nie było. Łykacie to jak pelikan rybki.

No nie wiem czy zmyślone bo dzis miałam sytuacje podobna... byłam z mama w panoramie w Poznaniu i cały czas się na mnie gapił i tam gdzie ja tam był on i potem poszłam sama po pizzę i zobaczyłam go to puścił mi oczko... powiedziałam o tym wszystkim mamie i potem poszłyśmy go szukać i go nie było wiec wyszłyśmy z panoramy i zobaczyłam go w wiśniowym aucie nie pamietam marki ale numery rejestracyjne: psr15

a nie miałas telefomu? po sposobie pisania wygladasz na wiecej niz ofiara pedofila.dziwne ,żle sie przygotowałas na to polowanie.

Na szczęście nie mam sklerozy, a może powinienem ją mieć? Wrzesień 2008r.
http://wyborcza.pl/1,75398,5677914,Tusk__kastrowac_pedofilow.html?disableRedirects=true
Nikt wam tyle nie da, i le platfus obieca.
O zniesieniu obowiązku meldunkowego też coś tam było brane na klatę. O ile pamięć mnie nie myli:))

Twarze specjalnej troski
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tusk-chce-wykastrowac-pedofilow/8kefwlw#slajd-1

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Wynajem - szukam
  Poszukuję lokalu biurowego do wynajęcia
 • Dam pracę
  PRACA W LUBONIU
 • Dam pracę
  Praca dla nauczycieli w klasach 4-6
 • Inne
  zaginął piesek
 • Inne
  Znaleziono
 • Dam pracę
  Opieka z zamieszkaniem u osoby starszej min 1600 GBP netto-miesiąc
 • Dam pracę
  Praca dla pomocy aptecznej
 • Dam pracę
  Zbrojarz do pracy w prefabrykatach