Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Podejrzany mężczyzna zaczepia dzieci? [AKTUALIZACJA]

Dzisiaj Facebook obiegła wiadomość o mężczyźnie, jeżdżącym najprawdopodobniej małym, wiśniowym samochodem, który zaczepia uczniów podstawówki i zaprasza ich do pojazdu. Informację taka dotarła do Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Poniżej publikujemy treść wiadomości jaka została przez Rodziców również opublikowana w internecie.

W dniu 1 lutego w godzinach wieczornych miała miejsce następująca sytuacja. Przy skrzyżowaniu Kołłątaja i Westerplatte przy dziewczynce (klasa 4) zatrzymał się obcy samochód. Kierowca otworzył okno i zachęcił ją do wejścia do auta, mówiąc, że w środku jest już jej siostra. Dziewczynka powiedziała, że ona nie ma siostry i uciekła. Niedaleko czekała na nią mama. Wiemy tylko, że kierowcą był mężczyzna, a samochód był mały, może wiśniowy (?). Sprawa może być poważna. Bardzo proszę o porozmawianiu w domu z dziećmi na temat zachowania w takiej sytuacji. Przede wszystkim o niereagowaniu na takie zaczepki i nie rozmawianiu z obcymi. (pis.oryg.)

W związku z zaistniałą sytuacją apelujemy o czujność, a w razie zauważenia podejrzanych osób oraz pojazdów najlepiej niezwłocznie skontaktować się z policją.

AKTUALIZACJA - Lubońska policja została również powiadomiona o zdarzeniu, ale zwraca się z wielką prośbą, aby natychmiast dzwonić po patrol, kiedy zauważy się podejrzane osoby lub samochody. Warto też zapamiętać jak najwięcej szczegółów np. markę samochodu, kolor pojazdu, wygląd człowieka, który zaczepia. 

Na FB pojawiła się informacja, że mężczyzna najprawdopodobniej ma około 40 lat i krótkie włosy. 

hak

Odpowiedzi

A w szkole lub okolicy nie ma monitoringu , żeby obejrzeć i złapać skubańca. Jak wiadomo o której to było godzinie nie powinno być problemu z ustaleniem tożsamości

Tak samo mały samochód to rzeczywistości dużo daje. Może wiśniowy? 3 latek już odróżnia dobrze kolory. Tak samo może wiek plus minus, lub cokolwiek. Przecież to dużo nam nie daję. Teraz każdy ma się bać małych samochodów. Bardziej szczegółowo może podać informacje.

Z monitoringu nie da się ustalić złodzieja roweru, taka jest przeważnie jakość, nie szalejmy. Choć może auto będzie widać.

Jeśli to było wiśniowe bmw, to prawdopodobnie ten sam pedofil który zaczepiał kiedyś moją córkę pod Żabką na Kościuszki... Sprawa była zgłoszona na Policji w Luboniu, okazało się, że gość jest faktycznie pedofilem i zaczepiał też inne dzieci w Luboniu i okolicach...

Ile lat miał facet plus minus ? Siedzi ...?

Mezczyzna również pojawił się w puszczykowie

Tak naprawdę to ta cała historia jest zmyśloną bajeczką. Ta dziewczynka to sobie zmyśliła. Żadnego zaczepiania nie było. Łykacie to jak pelikan rybki.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  mechanik 200.204
 • Inne
  Akcesoria dla kota.
 • Inne
  ZAGINĄŁ RUDY KOT
 • Dam pracę
  Nauczyciel wychowania przedszkolnego
 • Dam pracę
  Dam pracę
 • Kupię
  KUPIĘ / WYNAJMĘ GARAŻ
 • Dam pracę
  Restauracja McDonald's KOMORNIKI zatrudni pracowników
 • Dam pracę
  Cieśle szalunkowi, Belgia