Sukcesy zawodników LKTS Luboń

W niedzielę 7 stycznia 2018 roku w Poznaniu rozegrane zostały zawody dla najmłodszych zawodniczek i zawodników Wielkopolski w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udział 13 zawodniczek i zawodników z Wielkopolski. LKTS Luvena Luboń reprezentowali najmłodsi wychowankowie klubu obecnie trenujący pod okiem Trenera Adama Adamczyka Bartek Sułek i Adam Jakubowicz. Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Luboniu. Bartek wygrał zawody prezentując bardzo dobrą grę. Wielkie gratulację dla Bartka Sułka. Adam trenujący krócej tym razem zakończył turniej na 4 pozycji. Bartek wygrał pierwsze Grand Prix, a Adam był na drugim Grand Prix brązowym medalistą.

Wyniki

Skrzaci (startowało 13 zawodników)
1 Bartosz Sułek
4 Adam Jakubowicz

SUKCESY LKTS LUVENA LUBOŃ W 3 GRAND PRIX WIELKOPOLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW 2018

7 stycznia 2018 roku w Poznaniu rozegrano III Grand Prix Wielkopolski Juniorek i Juniorów z udziałem 73 uczestników (28 juniorki i 45 juniorów). Zawody były przepustką do 3 Grand Prix Polski, które od 23 do 25 lutego odbędzie się w Łomży. Po dwóch najlepszych z kategorii dziewcząt i chłopców kwalifikowało się dalej.
LKTS Luvena Luboń reprezentowało 14 zawodników. Wśród juniorek pierwsze trzy miejsca zajęły reprezentantki LKTS Luvena Luboń. Awans na zawody ogólnopolskie wywalczyły Maja Zielińska i Anita Chudy 3 miejsce wywalczyła Zuzanna Sułek (kadetka), a na 5 pozycji sklasyfikowana została Weronika Dombka (kadetka).