Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Pomoc dla frankowiczów

Stowarzyszenie „Solidarni w Prawdzie i Miłosierdziu” organizuje bezpłatne spotkanie z radcami prawnymi, którzy przedstawią w jaki sposób kredytobiorca ma szansę odzyskać swoje pieniądze wpłacane w związku ze spłatą kredytu zaciągniętego w CHF. Osoby zainteresowane możliwością uzyskania informacji o nieprawidłowościach w umowach kredytowych zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia w dniu 15 stycznia br. o godzinie 18.00, Luboń ulica Leśmiana 8/1. Kontakt telefoniczny 606 133 758, 605 477 560.

Paweł Kowalczyk

Odpowiedzi

przecież obiecał...

Prezydent to w tej sprawie kłamczuch. Póki nie będzie zakazu zadłużania się partii w bankach na kampanie wyborcze i transferu cwaniaków z banków do polityki, z polityki do banków to zwykły szaraczek będzie okradany. Mamy bankstera za premiera, banksterzy mogą spać spokojnie, a takie ogłoszenie (mam nadzieję, że jest płatne) to naganianie klientów do kancelarii prawnej.

Oczywiście, że pomoże... W ramach bezpłatnej pomocy prawnej, którą obiecał w trakcie swojej kampanii.

Powinno być
Pomoc prawna dla osób posiadających klauzule abuzywne w umowach kredytowych z bankiem!
Bardzo proszę o zmianę tytułu, ponieważ wprowadza w błąd i wywołuje niepotrzebnie dyskusje.
Pozdrawiam.

Tytuł nadał autor artykułu, który go pisał, który nie jest członkiem naszej redakcji.

Jezusicku to to stowarzyszenie jeszcze działa? Przecież od jakiegoś czasu to już tylko kółko wzajemnej adoracji rodziny i znajomych. Noooo ale przed wyborami "trza" się pokazać. A sama akcja jak już zauważyli przedmówcy to chyba bardziej darmowa reklama adwokatów (pewnie przyszłych kandydatów na radnych) niż realna pomoc..

?

Czy to to stowarzyszenie w którym prezesuje taki duuuzy facio co to tylko jeździ po Luboniu i opowiada czego to on dla Lubonia nie załatwił i jaki to PIS jest cudowny??... wogle z czego on żyje, bo pracą to on się chyba nie zhańbił.....

Nieprawidłowością jest mentalność Polaka, który - by potencjalnie zaoszczędzić - wybrał ryzyko.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego