Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Stoi woda pod wiaduktem na ulicy Powstańców Wielkopolskich

Tradycyjnie pod wiaduktem na ulicy Powstańców Wielkopolskich stoi woda. W związku z tym przejazd pod wiaduktem został tymczasowo zamknięty. Jak informują słuzby przejazd powinien być możliwy jeszcze dzisiaj w godzinach popołudniowych. 

izi

fot.: 

Dagmara

Odpowiedzi

A może zamiast wypisywać i robić zdjęcia szanowny Pan podniósł te płotek. Gdzie zostawić dużo wcześniej może na początku ul. Powstańców Wlkp. Płotek stoi w dobrym miejscu można z powodzeniem skręcić w ul. Rivolliego. A szkoda że przy tak dużej inwestycji nie pomyślane o odwodnieniu wiaduktu. Całe włożone pieniądze są niweczone przez te zalania. Przecież tam od dłuższego czasu są problemy.

A może tak zamiast stawiać płotek, podnosić płotek, poprostu usunąć problem, poprzez porządne odwodnienie. Po kazdej ulewie pojawia się ten sam problem...

Czemu miasto nie zrobi czegoś z tym? Jeżeli zamkną przejazdy a ulicę zaleję jak dostać się do Żabikowa z Starego Lubonia?

Miasto standardowo zasłoni się ciężką współpracą z PKP a na pewno się nie przyzna że po prostu przespali temat.

Rzeczywiście jest tak jak napisał stary libańczyk. A i jeszcze jedno można przejechać Dębiecką.

to jest mozliwe tylko w naszym kochanym Lubonium pozamykac przejazdy a jedyna droge zalac woda, dziiekujemy pani burmistrz i prosimy i kolejne rondo bezuzyteczne w NCL

zamknięcie przejazdu to nie jest wina pani burmistrz tylko Wymysł mądrych panów z PKP napisałem do nich zapytanie o ten przejazd to mi dopowiedzieli że stwarza zgorzenie dla ruchu i muszą go zamknąć i mi napisali że jeden wystarczy jak przebudują armii poznań z dodatkowymi pasami do stęku to korków nie będzie

PKP

PKP jest winne zamknięciu przejazdu a za zalanie wiaduktu na ul. Powstańców Wielkopolskich winny jest ten który, planował wiadukt i jego odwadnianie.

tak tak jak cała dworcowa stare rury do burzówki pozapychane jak nie wiem praktycznie od wiaduktu przez całą dworcową nową burzówkę z większym przepustami

PKP realizuje swoją inwestycję o której władze Lubonia wiedzą od co najmniej 5 lat więc winni są burmistrzowie do tej pory rządzący.

Burmistrzowie nie wtrącali się w etapy planistyczne więc to wina planującego.

Szkoda że włodarze innych miejscowości przez które przebiega linia i jest taki sam remont mogli się wtrącać i ugrali zmiany i inwestycje.

W innych miastach też się nie wtrącali!

DOKŁADNIE! Skupiają się na inwestycja przy największym skupisku wyborów, i tych co ładnie wyglądają jak np. kwietniki. PR pełną gębą. Niestety brak konstruktywnych działań w zakresie ważnym dla ogółu mieszkańców.

kto bedzie sie woda przejmowal pani burmistrz ma wazniejsze sprawy, zreszta za wiaduktem to juz nie Lubon

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  mechanik 200.204
 • Inne
  Akcesoria dla kota.
 • Inne
  ZAGINĄŁ RUDY KOT
 • Dam pracę
  Nauczyciel wychowania przedszkolnego
 • Dam pracę
  Dam pracę
 • Kupię
  KUPIĘ / WYNAJMĘ GARAŻ
 • Dam pracę
  Restauracja McDonald's KOMORNIKI zatrudni pracowników
 • Dam pracę
  Cieśle szalunkowi, Belgia