Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Szlachetna Paczka - obdarowano rodziny z Lubonia

Ostatni weekend był wyjątkowo pracowity dla wolontariuszy Szlachetnej Paczki. W wielkim finale pomogliśmy prawie 60 osobom z 27 rodzin. 970 osób (w tym jedna szkoła) zaangażowało się, aby przygotować paczki i obdarować rodziny. Łączna wartość paczek wyniosła 90 tysięcy złotych. Najbardziej wartościowa okazała się paczka, którą Darczyńcy stworzyli za kwotę 16 tysięcy złotych. W projekcie pracowało 19 wolontariuszy Katarzyna Ekwińska, Katarzyna Pawlak, Wiola Fortuńska, Jakub Małecki, Natalia Dwojak, Jakub Dwojak, Małgorzata Matysiak, Rafał Marek, Magdalena Grzeszczak, Asia Michalska, Małgorzata Goździewska, Bartosz Wilczek, Sylwia Gawrońska, Izabella Chodorowska, Karolina Szczepaniak, Dorota Franek, Justyna Justkowiak, Aleksandra Żółtowska, Magdalena Brauza. a na czas finału zaangażowało się kilkanaście lubońskich firm i organizacji, w tym:

Intermache Luboń
[email protected] Mezzani
Piekarnia Górniaczyk
Cukiernia Pawlova
Biblioteka Miejska
Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
Szafy wnękowe Piotr Goryniak
Salon Meblowy Aniren Hieronim Gawelski
Transport bagażowy Andrzej Okupniak
Ochotnicza Straż Pożarna w Luboniu
ZHP Luboń
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Luboniu
pedagodzy i psycholodzy z lubońskich szkół
Wieści Lubońskie
Gazeta e-lubon.pl

MM

 

Odpowiedzi

Ja osobiście dałem na szlachetną paczkę. Może trafiło do którejś z rodzin z Lubonia?

No nie przypuszczałem, że hipermarket się dorzuci, brawo. Myślałem, że jest zbyt scentralizowany. A może inicjatywa wyszła z Centrali, na cała sieć? Teraz niech przykład biorą inne hipermarkety i dyskonty.

http://komorniczo.slask.pl

Ta inicjatywa mi się podoba. Brawo dla tych kilku lubońskich firm i wstyd, że urząd miejski z panią burmistrz się nie zaangażował. E-lubon powinien tym firmom w nagrodę jakiś baner reklamowy na np.miesiąc zafundować.

Po pierwsze pani Burmistrz się zaangażowała i brała czynny udział w akcji, po drugie dlaczego prywatna gazeta jaką jest e-lubon.pl ma w nagrodę firmom fundować baner reklamowy? Pracownicy gazety również się zaangażowali w akcję.

Jeżeli tak było, że pani burmistrz się zaangażowała to po pierwsze odszczekuję swoje pretensje, po drugie warto by ją było ująć na liście zaangażowanych. e-Luboń droga Izabell zaczyna jawić mi się jako gazeta internetowa, która nie chce się narazić urzędnikom z Bojanowskiego, bo jakby to było gdyby jakiś czytelnik za Waszym pośrednictwem przekazał list do urzędu, a urzędnicy by strzelili focha i nagle zamilkli. Oj słupki klikalności poszłyby w dół, no i ceny za banery reklamowe pewnie też.

Listy są przekazywane do UML i zgodnie z prawem otrzymujemy na nie odpowiedzi. Nie ingerujemy w to co odpisuje UML.

Huangho - pani Burmistrz lub jak kto woli Małgorzata Machalska angażuje się w Szlachetną Paczkę od początku jej istnienia w Luboniu, jest darczyńcą. Na liście są wymienieni z nazwiska tylko niektóre osoby. Reszta darczyńców i wolontariuszy tego nie chciała. Wiem bo też jestem wolontariuszką w ramach działań Szlachetnej w Luboniu. Nienawiść do Urzędu Cię zaślepia. Radzę dobrze oddziel ziarno od plew bo strzelasz na oślep dookoła..

Daleko mi od nienawiści wobec kogokolwiek. Pretensje odszczekałem tak? Pomagając "niech lewa ręka nie wie co robi prawa" dlatego tu i teraz jeśli p.Machalska nie życzyła sobie być na liście chwała jej za to!

Teraz niech tylko pochwali się e-Luboń ile to ma na etacie pracowników byśmy chociaż w przybliżeniu poznali ten ogrom zaangażowania redakcji, której żal jest miejsca reklamowego na kilka dni dla tych kilku firm, które własnym sumptem wspierają tą szlachetną inicjatywę. Dopisanie się na tej liście zobowiązuje, prawda Izabell?

Nie mam obowiązku się spowiadać. I proszę "zejść" z e-lubon.pl i zająć się własnym ogródkiem.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Szukam pracy
  Praca Luboń ( Ochrona )
 • Dam pracę
  mechanik 200.204
 • Inne
  Akcesoria dla kota.
 • Inne
  ZAGINĄŁ RUDY KOT
 • Dam pracę
  Nauczyciel wychowania przedszkolnego
 • Dam pracę
  Dam pracę
 • Kupię
  KUPIĘ / WYNAJMĘ GARAŻ
 • Dam pracę
  Restauracja McDonald's KOMORNIKI zatrudni pracowników