Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Czołowe miejsca dla LKTS Luvena Luboń w Grand Prix Polski

Zuzanna Sułek zajęła 8 miejsce, a Patryk Pyśk zajął 11 miejsce w 2 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów w Wałbrzychu 24-26.11. 2017 roku. Sześciu reprezentantów LKTS Luvena Luboń startowało w 2 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów, które rozegrane zostało w Wałbrzychu na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowa AQUA ZDRÓJ w weekend (24-26.11.2017). W stawce ponad 200 uczestników wystartowali : Zuzanna Sułek, Weronika Dombka, Julia Gładysz, Natalia Piechota, Wiktoria Frelich i Patryk Pyśk.

Natalia, Wiktoria i Julia walczyły w eliminacjach. Awans wywalczyła Natalia. Julia i Wiktoria zdobyły bardzo cenne doświadczenie. Zdobyte doświadczenie na pewno pomoże w rywalizacji wojewódzkiej i ogólnopolskiej. W turnieju głównym bardzo niewiele do awansu do najlepszej „32” zabrakło Weronice. Dokładnie wygranego seta czyli 1 punkty podczas przegranego seta na przewagi.
Po spektakularnej walce Zuzanna oraz Patryk awansowali do najlepszej 16. Ostatecznie zajęli słabsze miejsca niż na poprzednim Grand Prix Polski (3 miejsca), ale wpływ miały problemy zdrowotne. Mimo problemów swoją grą potwierdzili przynależności do czołówki Polski w swojej kategorii wiekowej.
Waleczność, determinacja i wielka wola walki cechowały naszych reprezentantów.
Dzięki naszych młodych zawodników, którzy startują zawsze z nazwą swojego miasta na koszulkach Luboń staje się znany w świecie tenisa stołowego, jako prężny ośrodek kształcący młodzież w tej wymagającej dyscyplinie. Uczestnictwo w programie "FUNdamenty Tenisa Stołowego" Jerzego Grycana i systematyczne treningi dają nadzieję na dalszy rozwój. W tym miejscu składamy gorące podziękowania sponsorowi naszego klubu firmie LUVENA S.A., która stworzyła możliwość treningu najmłodszym mistrzom w swojej sali.
3 Grand Prix Polski zostanie rozegrane podobnie jak w poprzednim sezonie w Drzonkowie w ostatni weekend marca 2017 roku więc jest dużo czasu na przygotowania do końcowej części sezonu.

Piotr Ciszak  

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginął kot!
 • Dam pracę
  szukam opiekunki do dziecka
 • Inne
  Znaleziono klucz
 • Wynajem - szukam
  Młoda para szuka kawalerki
 • Dam pracę
  ROZNOSZENIE ULOTEK - LUBOŃ
 • Dam pracę
  pracownik ochrony - dozoru KOMORNIKI
 • Dam pracę
  PRACA W ŻŁOBKU
 • Dam pracę
  Zatrudnię opiekunkę do dziecka